Skradzione tablice rejestracyjne.

Zdjęcia, opisy skradzionych aut,oraz przedmiotów z nich

Moderator: VIP

Awatar użytkownika
Falken
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 126
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 20:21
Lokalizacja: Czaplinek
Kontakt:

Skradzione tablice rejestracyjne.

Post autor: Falken » czw mar 29, 2012 14:53

witam, dnia 28.03.2012 skradzione tablice rejestracyjne o numerach ZDR 17460 w szczecinie na skrzyżowaniu Uni Lubelskiej i ul. Lucjana Szenwalda w godzinach 9:00-11:00. Z czarnego Golfa III. Jakby ktoś widział auto o takich numerach prosiłbym o zgłoszenie na policje lub napisał do mnie na pw. Sprawa zgłoszona na policje na komisariacie nr 3 na Pogodnie.

edit

dnia 30.03 tablice znalezione przez policje.


Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Jacek6804
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 536
Rejestracja: ndz sty 04, 2009 22:17
Lokalizacja: Złotopole

Skradzione tablice rejestracyjne.

Post autor: Jacek6804 » ndz lip 22, 2012 18:01

Znalezione... pewnie ktoś zrobił jakiś numerek na tablicach i podrzucił pod komisariat potem je...

Tak samo jak mojemu wujkowi kiedyś lanosa skradli w wawie, za kilka miesięcy policja do niego że lanos znaleziony, a spytał gdzie to się okazało że 3 miesiace stał na parkingu przed komisariatem i po 3 miesiącach sie nim zainteresowali. i jak się okazało to służył do kilku napadów, a potem jak już był nie potrzebny to chcieli go zwrócić :)


JEDYNE W POLSCE TOLEDO R36Turbo :) www.facebook.com/SeatToledoR36Turbo

Awatar użytkownika
michoswwy
...
...
Posty: 924
Rejestracja: ndz lip 08, 2012 16:35
Lokalizacja: Wyszków

Skradzione tablice rejestracyjne.

Post autor: michoswwy » ndz lip 22, 2012 18:22

mojemu tacie 2miesiące temu w nocy znikły tablice ze skody fabii po zgłoszeniu na policje za 2dni tablice były już spowrotem u nas okazało się że policja zatrzymała samochód na tych tablicach zapewne ktoś się szykował coś ukraść na naszych tablicach



Awatar użytkownika
Jacek6804
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 536
Rejestracja: ndz sty 04, 2009 22:17
Lokalizacja: Złotopole

Skradzione tablice rejestracyjne.

Post autor: Jacek6804 » ndz lip 22, 2012 18:38

To jest kopanie pod sobą dołka jechanie na skok na kradzionej tablicy, bo policja akurat moze ich szukać. Mój ojciec z 30lat temu jak kupił poloneza to mówił ze w bagażniku znalazł kilka par tablic rejestracyjnych, a gdy poszedł z nimi na policje to się okazało że tablice nie sa kradzione, tylko że istnieją tablice o takich nr, a te to sa wyrobione ich kopie. I że na tablicach o takich nr gdzieś tam jeżdżą takie same polonezy jak ten co miał ojciec. Kiedyś ludzie lepiej mysleli niż teraz, bo nikt nie poszukiwał takich tablic na jakich jechali bo nie zostały przecież skradzione nawet :)


JEDYNE W POLSCE TOLEDO R36Turbo :) www.facebook.com/SeatToledoR36Turbo

Awatar użytkownika
Falken
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 126
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 20:21
Lokalizacja: Czaplinek
Kontakt:

Skradzione tablice rejestracyjne.

Post autor: Falken » ndz lip 22, 2012 22:42

Na moich blachach koleś w nissanie micra zatankowal sobie zbiornik paliwa i zwiał. znaleźli sprawce :)


Obrazek
Obrazek

matias1
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 199
Rejestracja: pn gru 29, 2008 19:37
Lokalizacja: Katowice

Skradzione tablice rejestracyjne.

Post autor: matias1 » sob lis 03, 2012 07:07

Witam,

Ja mam ciekawy pomysł z tablicami, w moich dwóch autkach i u teście tablice są przynitowane razem z plastikowymi ramkami do yderyaka. To naprawdę zajmuje chwilę na montaż.
Jak już potrzebujesz ściągnąć bierzesz wiertarkę i odpowiednie wiertło i tablicę ściągasz....... Wiadomo, jak będą chcieli to i tak zerwą ale jak stoi 10 samochodów to napewno wybiorą to obok gdzie tablice można wyciągnąćw 2 sek.
Naprawdę polecam, u mnie kiedyś chyba prubowali z przodu ściągnąć i nie dali rady, tablica tylko troszkę wygięta a tak poza tym to nie ma problemu, no i na pewno nie zgubisz tablicy jeżdżąc po dziurawch drogach.

Pozdrawiam,

Maciej



myszoskoczek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: śr wrz 12, 2012 20:21

Re: Skradzione tablice rejestracyjne.

Post autor: myszoskoczek » pn lis 05, 2012 17:35

matias1 pisze:Witam,

Ja mam ciekawy pomysł z tablicami, w moich dwóch autkach i u teście tablice są przynitowane razem z plastikowymi ramkami do yderyaka. To naprawdę zajmuje chwilę na montaż.
Jak już potrzebujesz ściągnąć bierzesz wiertarkę i odpowiednie wiertło i tablicę ściągasz....... Wiadomo, jak będą chcieli to i tak zerwą ale jak stoi 10 samochodów to napewno wybiorą to obok gdzie tablice można wyciągnąćw 2 sek.
Naprawdę polecam, u mnie kiedyś chyba prubowali z przodu ściągnąć i nie dali rady, tablica tylko troszkę wygięta a tak poza tym to nie ma problemu, no i na pewno nie zgubisz tablicy jeżdżąc po dziurawch drogach.

Pozdrawiam,

Maciej
Potwierdzam. U mnie równiez skroili tablice 2 razy, za trzecim przynitowałem i tylko je wygięli, a tablice są do dziś :)



Awatar użytkownika
Falken
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 126
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 20:21
Lokalizacja: Czaplinek
Kontakt:

Skradzione tablice rejestracyjne.

Post autor: Falken » pn lis 05, 2012 22:17

Pomaga również przykręcenie wkrętami i rozwiercenie główki pod krzyżak.
Temat już nieaktualny Panowie :)


Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Skradzione Auta i Przedmioty (ściśle związane z motoryzacją)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości