Skradziono audi a4 b6 polska cerekie (opolskie)

Zdjęcia, opisy skradzionych aut,oraz przedmiotów z nich

Moderator: VIP

pinio18
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 87
Rejestracja: pn lip 02, 2007 17:43
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Kontakt:

Re: Skradziono audi a4 b6 polska cerekie (opolskie)

Post autor: pinio18 » wt sty 17, 2012 15:58

TO RACZEJ NIE JEST ZARTOWNIŚ!! Podał wiele waznych szczegółów, jest to moze nawet sam sprawca albo zna te osobe,
Tak czy siak kupuje pistolet jak się znajdze jakaś osoba w to zamieszana przestrzele kolano przykuje do pieca i bedzie jako palacz robił, a niech tylko zgaśnie w piecu



Awatar użytkownika
Muszka.d
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 286
Rejestracja: wt gru 18, 2007 21:15
Lokalizacja: DW /ONY
Kontakt:

Skradziono audi a4 b6 polska cerekie (opolskie)

Post autor: Muszka.d » wt sty 17, 2012 18:14

podał wiele szczegółów bo podałeś sam ich wiele na forum więc się dziwisz ?


Z reszta będąc na jego miejscu gdybyś wiedział coś na temat fury to chciałbyś 1500 zł ? czy raczej 5500 ?
i jeszcze targuje się ? Można powiedzieć że straciłem w życiu już 2 samochody i troszkę się nauczyłem...


Mimo że raz po wręczeniu okupu otrzymałem reklamówkę która była w samochodzie z dokumentami , czekami, kluczami itp itd ... samochód miał być na pobliskim parkingu i od ładnych kilku lat nigdzie go nie ma :cool:



I nie łam się bo nie tylko Ty straciłeś dużo, ja straciłem samochód + zapakowany po brzegi towarem... + do tego jeszcze okup na 7 tyś zł.


I żyję dalej :pub:


Niestety trzeba zaczynać od początku ale takie jest życie :banghead:


[/color]
tel: 606408070- WTRYSKI 0.216/0.230/0.260 WZM/TH/SEVEN/BOSCH/FIRAD
POMPOWTRYSKI - FIRAD HF +50% / +80% / +120% Power Plus 1043, Race 783
TURBINY [- GTB2260VK / GTB1756VK / GT2256VK / GT1749VA / GT1749VB /gt22v / GT2256V

Awatar użytkownika
glorusek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: sob paź 29, 2011 18:06

Skradziono audi a4 b6 polska cerekie (opolskie)

Post autor: glorusek » wt sty 17, 2012 18:55

Zgloś na policję tego co cie oszukal na 750zł, mysle ze jak wpadnie mu policja to odda.
Chodz jesli ma na karte to bedzie problem, ale spróbować mozna

Zresztą rozgladaj sie na allegro za częsciami do tego auta, moze akurat wystawil czesci ktore moga byc z twojego auta.



Rafit
Forum Master
Forum Master
Posty: 1133
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 15:29
Kontakt:

Skradziono audi a4 b6 polska cerekie (opolskie)

Post autor: Rafit » czw sty 19, 2012 20:12

Bardzo szybko namierzą osobę po numerze telefonu. Zgłoś to od razu na policje i niech go przetrzepią.



Awatar użytkownika
Adam.M
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: czw lip 30, 2009 23:53
Lokalizacja: pomorskie

Re: Skradziono audi a4 b6 polska cerekie (opolskie)

Post autor: Adam.M » czw sty 19, 2012 21:16

pinio18 pisze:sprawa stoi, a jeszcze dzis dałem się naciagnać na 750zł.
Wczoraj napisał jakiś cymbał ze moze mi pomóc w odnalezieniu, wie gdzie stoi itp, chciał nawet dac zdjecie jak bym poczekał.
jego propozycja 1500zł za info , napisał tylko ze auto jest w woj śląskim i 30km od polskiej cerekwi. popisał mądrze, i zgodził sie ze za pół ceny da adres a jak sie znajdzie to nu dam reszte tylko nie chciał spodkania bał sie ze wpadne z policja,
pieniadze chciał otrzymać na telefon. miałem na allgro kupic 22 doładowania po 35zł warte 50 i napisać sprzedawcy zeby to zasiliło jego konto.
mysle co człowiek z tym zrobi ani nie wyda chyba ze przedzwoni a jak by cos nie wypaliło to zgłosze na policje i będą obserwować co sie dzieje z pieniedzmi.
i w ten sposób dałem sie naciagnać na 750zł ale to było 50/50 myslałem tyle straciłem warto zaryzykować i tylko musze jeszcze doliczyc na straty 750zł
ten audi to zyciowy błąd.
Nie którzy policjanci maja poczucie humoru ,, po co kupować audi??? on ma toyote z 2007r i jest pewien ze mu jej nie ukradna'' dobre co
niestety trafiles na oszusta kto zagrabil calkiem ladna sumke, radze Ci jak najszybciej zglosic sprawe na policje, koles ma mozliwosc sciagnac te 750 zl od operatora sieci numeru telefonu ktory zostal doladowany ale nie anonimowo, co doprowadzi policjantow prowadzacych sprawe do oszusta! przynajmniej te 750 zl odzyskasz..

wspolczuje nieciekawiej sytuacji, niestety w obrocie samochodami sa niezle przekrety, mam nadzieje ze kary dla zlodziei samochodow zostana zaostrzone jak to kiedys bywalo na dzikim zachodzie kara smierci dla koniokradow mozze to by odstraszalo!


Mój Golf
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=3263162#3263162

pinio18
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 87
Rejestracja: pn lip 02, 2007 17:43
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Kontakt:

Skradziono audi a4 b6 polska cerekie (opolskie)

Post autor: pinio18 » ndz sty 22, 2012 15:41

mysle ze trzeba kombinować tak jak chłopaki :-) dobra kasa i człowiek się nie narobi po trzecim aucie człowiek juz pewnie nie ma sumienia



Awatar użytkownika
amuraro
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 70
Rejestracja: pn lis 14, 2011 21:07
Lokalizacja: Dziergowice / Rybnik

Skradziono audi a4 b6 polska cerekie (opolskie)

Post autor: amuraro » ndz sty 22, 2012 17:29

pinio18, co do tych doładowań: jeśli masz numer od faceta, który miał być doładowywany bardzo szybko dojdziesz po nitce do kłębka. Jedynie potrzeba Ci osoby pracującej w Plusie i mającej dostęp do billingów. 750 zł samo się nie przedzwoni, wychodzące połączenia są na billingach. Znajdź taką osobę, jeśli miałoby to być w sieci Orange to myślę że mógłbym Ci pomóc, szczegóły tylko PW.



pinio18
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 87
Rejestracja: pn lip 02, 2007 17:43
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Kontakt:

Skradziono audi a4 b6 polska cerekie (opolskie)

Post autor: pinio18 » pt maja 18, 2012 10:38

myśle ze znajdzie się parę części z audika.

http://www.radio90.pl/raciborz-opole-kr ... -i-a4.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.24opole.pl/9184,Opolscy_poli ... omosc.html" onclick="window.open(this.href);return false;

to raczej oni, mój tez zginął z czwartku na piątek. 27.12 tez zgineły dwa moje a4 b6 i z krapkowic b7.

moja sprawę umorzyli po miesiącu, i nawet nie przesłuchiwali kolegi który dokładnie przyjrzał się sprawcy. znał jego rysopis.
ciekawe czy odkopią moja sprawę

złapali w markowicach koło raciborza, ma ktoś wiecej info o sprawie, np gdzie była dziupla itp



Awatar użytkownika
lunatick
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 87
Rejestracja: śr mar 07, 2012 15:38
Lokalizacja: NL

Skradziono audi a4 b6 polska cerekie (opolskie)

Post autor: lunatick » pt maja 25, 2012 22:40

Jak tak czytam twój temat to od dziś będę chyba spać w samochodzie ;/ a nie miałeś żadnych zabezpieczeń w samochodzie ?? ukryte guziki odcięcia zapłonu itp itp to zawsze coś utrudni kradzież.



Awatar użytkownika
S7TDI
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 576
Rejestracja: czw maja 21, 2009 02:52
Lokalizacja: SWD
Kontakt:

Skradziono audi a4 b6 polska cerekie (opolskie)

Post autor: S7TDI » sob maja 26, 2012 00:35

Heh, auto było świeżo sprowadzone na handel, więc kto by jakieś guziczki montował?


MK3 GT TDI >>> A2 1.4 16V >>> A3 8L S-Line TDI

Awatar użytkownika
lunatick
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 87
Rejestracja: śr mar 07, 2012 15:38
Lokalizacja: NL

Skradziono audi a4 b6 polska cerekie (opolskie)

Post autor: lunatick » sob maja 26, 2012 14:02

Ja uważam lepiej dołożyć 500 zł jak teraz :banghead: żałować że się tego nie zrobiło ja auto miałem w kraju 5 godzin i już montowałem zabezpieczenia stare przysłowie licho nie śpi ;/



red_devil25
Forum Master
Forum Master
Posty: 1065
Rejestracja: wt paź 21, 2008 18:18
Lokalizacja: SRC

Re: Skradziono audi a4 b6 polska cerekie (opolskie)

Post autor: red_devil25 » wt cze 05, 2012 21:06

Kurcze niesamowite.Raz na jakis czas jezdze ta droga do rodziny i stalo takie audi .W zyciu bym nie pomyslal ,ze zaraz z drogi wezmie je ktos i sprzatnie.Strach sie bac kupowac lepszy wozek .


Był Golf mk3 1.6 & 1.8...jest Passat B5FL 2.0AZM

twetty3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: ndz wrz 07, 2008 16:34
Lokalizacja: lodz

Re: Skradziono audi a4 b6 polska cerekie (opolskie)

Post autor: twetty3 » wt lip 03, 2012 14:03

amuraro pisze:pinio18, co do tych doładowań: jeśli masz numer od faceta, który miał być doładowywany bardzo szybko dojdziesz po nitce do kłębka. Jedynie potrzeba Ci osoby pracującej w Plusie i mającej dostęp do billingów. 750 zł samo się nie przedzwoni, wychodzące połączenia są na billingach. Znajdź taką osobę, jeśli miałoby to być w sieci Orange to myślę że mógłbym Ci pomóc, szczegóły tylko PW.
A skad Ty wiesz ze nr jest w Plusie moze T-mobile moze w Orange. Zakladajac ze jest w Plusie niech autor postu mi go podesle na pw. Biling nie jest dostepny dla wszystkich tel. prepaid. Bez rozwodzenia sprawa wyglada tak jezeli oszust dzwonil do Ciebie z nr na karte to napewno czystego czyli nie zarejestrowanego kupionego np w kiosku czy stacji. Dla nr niezarejestrowanych NIE MA BILINGOW. Jezeli nr jakims cudem jest zarejestrowany to biling otrzyma tylko osoba ktora widnieje w systemie operatora.



Awatar użytkownika
amuraro
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 70
Rejestracja: pn lis 14, 2011 21:07
Lokalizacja: Dziergowice / Rybnik

Skradziono audi a4 b6 polska cerekie (opolskie)

Post autor: amuraro » pt lip 06, 2012 19:29

twetty3: jeśli w plusie nie ma to billingów dla niezarejestrowanych prepaidów to wielki peszek (zawsze zakładam że trafimy na nierozgarniętego złodzieja ... :D ). U pomarańczowych są. A co do tego kto go otrzyma - tak masz rację - reprezentant z dowodem osobistym lub osoba znająca kod abonencki dla konta / kontraktu.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Skradzione Auta i Przedmioty (ściśle związane z motoryzacją)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości