Skradziono czarne MK4 - Gdańsk.

Zdjęcia, opisy skradzionych aut,oraz przedmiotów z nich

Moderator: VIP

xCinek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: śr kwie 07, 2010 22:49
Lokalizacja: Gdańsk

Skradziono czarne MK4 - Gdańsk.

Post autor: xCinek » wt gru 28, 2010 08:02

Dzisiaj w nocy skradziono mi spod bloku czarne MK4, GD005AC, 2000r, miesiąc temu pisałem o próbie kradzieży - wtedy się nie udało, jednak długo się nie nacieszyłem ;).

Znaki szczególne? Koła od A3 (takie - http://img.webme.com/pic/a/arturgaraz/1.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;) na nich nówki opony vredestein snowtrac 3, brak dokładki przedniej, naklejka "Bitte ein bit" na tylnej szybie z lewej strony na dole, full opcja bez skór i ksenonu, na masce i tylnej klapie takie charakterystyczne rysy zamalowane niechlujnie pędzelkiem, nie wiem co jeszcze mam napisać, gdyby ktoś coś widział/wiedział to poproszę o kontakt... :/



Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

Skradziono czarne MK4 - Gdańsk.

Post autor: Kamel » wt gru 28, 2010 10:17

A miałeś AC?
No i czy miałeś jakieś inne zabezpieczenia poza fabrycznym alarmem?
Bo ja np. z Twoich postów wywnioskowałem, że masz tylko fabryczny alarm więc każdy mógł to tak odebrać, a otworzenie MK4 z fabrycznym alarmem to dla amatora chwila moment.


:dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol:
Radow pisze:chyba był na zamówienie jak nie miales AC to :ass:
No z tym to nie przesadzajmy..
Potrzebne były części, trafiła się okazja - być może nawet na forum ktoś znalazł - i stało się..
:dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol: :dol:
Ostatnio zmieniony wt gru 28, 2010 12:35 przez Kamel, łącznie zmieniany 2 razy.


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

Radow
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: śr lut 04, 2009 22:25
Lokalizacja: Polska

Skradziono czarne MK4 - Gdańsk.

Post autor: Radow » wt gru 28, 2010 12:08

chyba był na zamówienie jak nie miales AC to :ass:



xCinek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: śr kwie 07, 2010 22:49
Lokalizacja: Gdańsk

Skradziono czarne MK4 - Gdańsk.

Post autor: xCinek » wt gru 28, 2010 15:26

Obrazek
jedyne porządne zdjęcie jakie mi zostało...


AC było, ale dostanę 10 tys, bo odliczają ostatnią naprawę (po włamaniu naprawa wszystkiego wyniosła 6k)
Tak, alarm był seryjny, było też seryjne immo, po ostatniej próbie chciałem coś założyć po świętach (wiadomo, świąteczny brak kasy, inne wydatki) no i nie zdążyłem...

Później podam jeszcze VIN.



Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

Skradziono czarne MK4 - Gdańsk.

Post autor: Kamel » wt gru 28, 2010 15:37

xCinek pisze:AC było, ale dostanę 10 tys, bo odliczają ostatnią naprawę (po włamaniu naprawa wszystkiego wyniosła 6k)
No to kiepsko, ale z drugiej strony lepsze chociaż te 10kzl niż nic..
xCinek pisze:Tak, alarm był seryjny, było też seryjne immo, po ostatniej próbie chciałem coś założyć po świętach (wiadomo, świąteczny brak kasy, inne wydatki) no i nie zdążyłem...
To było chociaż swoich zabezpieczeń porobić, przecież można we własnym zakresie i po taniości zrobić tego trochę i utrudnić życie amatorom cudzej własności..
No ale nie ma co po fakcie dyskutować..

Szkoda autka, bo dość ładnie się prezentuje..
Życzę Ci żeby się znalazło..


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

xCinek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: śr kwie 07, 2010 22:49
Lokalizacja: Gdańsk

Skradziono czarne MK4 - Gdańsk.

Post autor: xCinek » wt gru 28, 2010 22:24

Gdyby to miało pomóc, to złodziej o 4:22 wyjeżdżał z Chełmu, widać na nagraniach z monitoringu pobliskiego sklepu i szkoły, ale do niczego więcej nie dało rady dojść...



Awatar użytkownika
sator75
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: sob gru 12, 2009 20:39
Lokalizacja: Łódź

Skradziono czarne MK4 - Gdańsk.

Post autor: sator75 » śr gru 29, 2010 22:20

Niestety jesli handel czesciami używanymi w naszym radosnym kraju nie zostanie jakos ogarniety przez odpowiednie organy to ten zakątek forum stale sie bedzie rozwijał. Niewiem , nie można handlować dopalaczami ( blee i fuu) papierochami i spirytusem od naszych wschodnich sasiadów a bezkarnie mozna sprzedawać kradzione częsci.

Pozdrawiam.



borek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 97
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 18:17
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Skradziono czarne MK4 - Gdańsk.

Post autor: borek » wt sty 04, 2011 14:24

xCinek pisze:Gdyby to miało pomóc, to złodziej o 4:22 wyjeżdżał z Chełmu, widać na nagraniach z monitoringu pobliskiego sklepu i szkoły, ale do niczego więcej nie dało rady dojść...

Jesli masz dostep do tych nagran z monitoringu. To zobacz czy przed lub za twoim golfem jedzie jakies auto. Bo moze zlodziej nie byl sam i ktos go ubezbieczal...



dorian84
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pt lis 19, 2010 21:45
Lokalizacja: Ruda Śląska

Skradziono czarne MK4 - Gdańsk.

Post autor: dorian84 » wt sty 04, 2011 19:40

Bylem kiedys na delegacji w Gdansku i Nam tez ukradli transportera T5 ...x Cinek szkoda bo sie Fajnie Prezentował



xCinek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: śr kwie 07, 2010 22:49
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Skradziono czarne MK4 - Gdańsk.

Post autor: xCinek » wt sty 04, 2011 23:07

borek pisze:
xCinek pisze:Gdyby to miało pomóc, to złodziej o 4:22 wyjeżdżał z Chełmu, widać na nagraniach z monitoringu pobliskiego sklepu i szkoły, ale do niczego więcej nie dało rady dojść...

Jesli masz dostep do tych nagran z monitoringu. To zobacz czy przed lub za twoim golfem jedzie jakies auto. Bo moze zlodziej nie byl sam i ktos go ubezbieczal...

nie jedzie ;)



Awatar użytkownika
anid23
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: pt sie 13, 2010 00:07
Lokalizacja: Warszawa

Skradziono czarne MK4 - Gdańsk.

Post autor: anid23 » czw sty 06, 2011 14:28

W Gdańsku to chyba częste zjawisko. Mojemu wujowi już zwinęli dwa pasaty z Zaspy. Miał niemieckie blachy.



Awatar użytkownika
Gliku
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 160
Rejestracja: wt gru 14, 2010 00:20
Lokalizacja: Chorzów

Skradziono czarne MK4 - Gdańsk.

Post autor: Gliku » wt sty 11, 2011 20:24

Golf IV, Passat B5 to tak chodliwy towar u nas ze bez garazu, 5 blokad, 3 złodziejek to takiego samochodu nie warto trzymac pod blokiem. Nie mowiac o AC.
O dziwo jeszcze nie maja patentów na te najnowsze VW oO.

A nie chce Cie zamartwiac ale ciezko odzyskac, kwestia jednego dwoch dni i auto bedzie rozszabrowane.

A szkoda bo ładny Golfik.
borek pisze:
xCinek pisze:Gdyby to miało pomóc, to złodziej o 4:22 wyjeżdżał z Chełmu, widać na nagraniach z monitoringu pobliskiego sklepu i szkoły, ale do niczego więcej nie dało rady dojść...

Jesli masz dostep do tych nagran z monitoringu. To zobacz czy przed lub za twoim golfem jedzie jakies auto. Bo moze zlodziej nie byl sam i ktos go ubezbieczal...
Zlodziej zlodziejem ale to by musiał 19 latek ukrasc zeby nie wiedziec o takich podstawach....


Panie prezydencie...


Obrazek mk3 by Gliku

sieski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 253
Rejestracja: pn cze 23, 2008 10:42
Lokalizacja: poznań
Kontakt:

Skradziono czarne MK4 - Gdańsk.

Post autor: sieski » śr sty 12, 2011 00:39

jak dlamnie niepowinni ci odliczc $$ ten naprawy od sumy samochodu ... jak dlamnie chca cie jeszcze wyjebac..


ZUNT-PERWORMANCE http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=249412

Awatar użytkownika
slaww
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 629
Rejestracja: sob gru 04, 2010 12:18
Lokalizacja: GdyniaCity

Re: Skradziono czarne MK4 - Gdańsk.

Post autor: slaww » śr sty 26, 2011 18:37

Szkoda auta kolego jestem z Gdyni.Kumplowi *#cenzura#* polo 06 sdi z Brodwina przed swietami z pod bloku.


Dex P99r >Macrom 59.16[Dynaudio md100&Macrom Md.4] >Audison vr203 & Hifonics falcon >PPI 4200AM >Sony XES S-12

ODPOWIEDZ

Wróć do „Skradzione Auta i Przedmioty (ściśle związane z motoryzacją)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości