UWAGA KRADZIEŻE AUT NA TERENIE POWIATU WEHJEROWSKIEGO

Zdjęcia, opisy skradzionych aut,oraz przedmiotów z nich

Moderator: VIP

Awatar użytkownika
umyk2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: czw gru 02, 2010 19:07
Lokalizacja: pomorskie

UWAGA KRADZIEŻE AUT NA TERENIE POWIATU WEHJEROWSKIEGO

Post autor: umyk2 » śr paź 24, 2012 20:26

W nocy z 23 na 24.10.2012 w miejscowości Bożepole Wielkie skradziono 2 sztuki VW GOLF IV oraz "podobno" mercedesa SPRINTERA. DO dwóch pojazdów czyli AUDI A6 oraz VW PASSAT włamali się i zniszczyli auta prawdopodobnie z tego powodu że nie mogli uruchomić silnika. Razem zamierzano ukraść jednej nocy 4 samochody. Niecały miesiąc temu 6.10.2012 włamano się do Seata Leona ale nie udało się ukraść, za to w druga noc skradziono z tego samego parkingu tez Seata Leona sąsiada. Prawdopodobnie w okolicy musi grasować jakaś banda złodziei samochodów wiec OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED KRADZIEŻAMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Audi A6 do którego się włamano stało 4 metry pod oknem właściciela praktycznie kolo jego łózka, co oznacza że złodzieje są zuchwali oraz potrafią zachować cisze przy tym co robią. Gdyby KTOŚ widział Srebrnego golfa IV jadącego nocą w raczej na pewno droga krajowa nr 6 w kierunku Wejherowa lub Lęborka w okolicy Bożegopola Wielkiego bąż Bożegopola Małego Proszony jest o kontakt z policją.

Ogłoszenie w sprawie seata
" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
umyk2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: czw gru 02, 2010 19:07
Lokalizacja: pomorskie

UWAGA KRADZIEŻE AUT NA TERENIE POWIATU WEHJEROWSKIEGO

Post autor: umyk2 » śr paź 31, 2012 22:08

No proszę. Złapano podobno dwoje 19-to letnich złodziejaszków. Jeden golf się znalazł w okolicach Wicka na drodze z Lęborka do Łeby. Ale najśmieszniejsze jest to że, jak usłyszałem wieści w tej sprawie, sprawców zwolniono po przesłuchaniu. Podobno nie mogli im nic udowodnić. No i chłopcy pojechali do Niemiec następnego dnia i prawdopodobnie prędko się nie pojawią. Dziwi mnie postawa Policji. Golf należał do policjanta, wiec się znalazł, a reszta??



Awatar użytkownika
lunatick
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 87
Rejestracja: śr mar 07, 2012 15:38
Lokalizacja: NL

UWAGA KRADZIEŻE AUT NA TERENIE POWIATU WEHJEROWSKIEGO

Post autor: lunatick » czw lis 01, 2012 12:44

kur... Co to za kraj jak się przestępców wspiera..... To po co ich w ogóle łapać jak zaraz są wypuszczani.



Hansolo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 71
Rejestracja: śr gru 03, 2008 17:33
Lokalizacja: Lębork

UWAGA KRADZIEŻE AUT NA TERENIE POWIATU WEHJEROWSKIEGO

Post autor: Hansolo » pt lis 02, 2012 21:47

Niestety skończyły się czasy że można było kolesiowi j...nąć w czapę i się przyznawał. Chcieli Polaki demokracji to mają. Marzę żeby policjanci w pewnych okolicznościach mieli argumenty w postaci 12V na jajach domniemanego złodzieja.


Mój Tatusiobus ALH seria 97,5 KM & 210,6 Nm soft by Tune UP Gdańsk 120,1 KM & 280,2 Nm / był -sentyment pozostał / teraz Mondeo IV 140 KM TDCI

Hansolo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 71
Rejestracja: śr gru 03, 2008 17:33
Lokalizacja: Lębork

Re: UWAGA KRADZIEŻE AUT NA TERENIE POWIATU WEHJEROWSKIEGO

Post autor: Hansolo » pt lis 02, 2012 21:50

umyk2 pisze:No proszę. Złapano podobno dwoje 19-to letnich złodziejaszków. Jeden golf się znalazł w okolicach Wicka na drodze z Lęborka do Łeby. Ale najśmieszniejsze jest to że, jak usłyszałem wieści w tej sprawie, sprawców zwolniono po przesłuchaniu. Podobno nie mogli im nic udowodnić. No i chłopcy pojechali do Niemiec następnego dnia i prawdopodobnie prędko się nie pojawią. Dziwi mnie postawa Policji. Golf należał do policjanta, wiec się znalazł, a reszta??

Czyżby chłopak i dziewczyna dźwigali wózki ?


Mój Tatusiobus ALH seria 97,5 KM & 210,6 Nm soft by Tune UP Gdańsk 120,1 KM & 280,2 Nm / był -sentyment pozostał / teraz Mondeo IV 140 KM TDCI

Awatar użytkownika
umyk2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: czw gru 02, 2010 19:07
Lokalizacja: pomorskie

UWAGA KRADZIEŻE AUT NA TERENIE POWIATU WEHJEROWSKIEGO

Post autor: umyk2 » czw lis 22, 2012 23:16

Taaa Bonie & Clayd



artur1212
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr lut 20, 2013 21:40

UWAGA KRADZIEŻE AUT NA TERENIE POWIATU WEHJEROWSKIEGO

Post autor: artur1212 » śr lut 20, 2013 22:47

Witam w dniu 19.02.2013 skradziono mi golfa IV na ulicy Marynarki Polskiej w Gdańsku. Golf koloru srebrnego, 1.9 tdi, Numery rejestracyjne GND 02846
proszę o informację jeżeli ktokolwiek widział bądź wie gdzie auto się znajduję. Za informację, która spowoduje odzyskanie auta nagroda.
Wszelkie informację proszę kierować na e-mail: luckas12@o2.pl, tel. 721866895 proszę tylko o sprawdzone informację.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Skradzione Auta i Przedmioty (ściśle związane z motoryzacją)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości