Z wizytą w Niemczech .

Opisy tras, podróży, przygód, cen paliw, hotele..czyli wszystko co warto zobaczyć w Kraju i zagranicą.

Moderator: Fiona

Awatar użytkownika
kacper13
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 214
Rejestracja: czw paź 20, 2011 16:07
Lokalizacja: SRC
Auto: Golf 3 .1,6 .93r .GL

Z wizytą w Niemczech .

Post autor: kacper13 » pn cze 15, 2015 12:15

Witam !! 3.06.2015 r. z moją rodzinką wyjechaliśmy do Nieniec jakieś 860 km . Lecz podróż nam się przeciągnęła do 14 godzin i przejechania jakieś 900 km. Jechaliśmy polnymi drogami , niektórych dróg nie było których pokazywała nawigacja . Jeśli chodzi o tankowanie gazu to w małych mieścinach i małych stacjach nie zatankowałem bo nie miałem reduktora , czego nie było takiego problemu na autostradzie bo wystarczyło powiedzieć że jest się z Polski i panie wiedziała jaki reduktor dać . kaucja wynosiła 50 euro za wypożyczenie . Przejeżdżaliśmy przez wiele tuneli i ładnych mostów . a wiatraków do produkcji prądu to masę żeśmy widzieli . Widziałem nawet rujny dwóch zamków i przejeżdżałem nawet koło muzeum audi , następnym razem zamierzam je zwiedzić . Dużo zjazdów na autostradzie było zamkniętych z powodów remontu autostrad i dróg przynależnych do nich . Jeśli chodzi do kultury jazdy niemieckich kierowców to nie ma porównania do naszych . Umożliwiają włączenie się do ruchu i trzymają się ograniczenia prędkości nawet gdy są dwa pasy w jednym kierunku a na autostradzie po wyprzedzeniu zjeżdżają na prawy pas . Na koniec dodam jaszcze że w niektórych momentach aż mi się szkoda robiło mojego golfa ja musiał targać w tym górzystym terenie po polnych grogach . Szkoda tylko że zdjęcia przepadły . Ale podróż i tak się udała !!ObrazekObrazek



ODPOWIEDZ

Wróć do „Podróże z VW”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości