Gdzie na wakacje z 2-latkiem

Opisy tras, podróży, przygód, cen paliw, hotele..czyli wszystko co warto zobaczyć w Kraju i zagranicą.

Moderator: Fiona

Awatar użytkownika
_pączek_
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 639
Rejestracja: sob maja 06, 2006 22:08
Lokalizacja: wisła
Kontakt:

Gdzie na wakacje z 2-latkiem

Post autor: _pączek_ » ndz mar 02, 2014 15:10

Zaczynam pomału planować wakacje i chciałem zapytać Was o jakieś fajne miejscówki.
Wymagania to dość spokojna okolica(ale nie jakieś za :ass: ),nie góry bo tu mieszkamy,żeby dziecko mogło się bezpiecznie pobawić na dworze więc wiadomo-ogrodzony teren,lasy,woda(jezioro z plażą,morze,baseny). Fajnie jakby była możliwość wykupienia wyżywienia.
Nie musi to być koniecznie w PL(tutaj wiadomo morze,mazury) ale powiedzmy tak do 500km od 43-460 Wisła.
Podeślijcie linki do jakichś fajnych,sprawdzonych ośrodków.



ciekawa.forumowiczka

Gdzie na wakacje z 2-latkiem

Post autor: ciekawa.forumowiczka » pn lip 21, 2014 14:26

Góry, ale nie wysokie ;)



Awatar użytkownika
Młoda
KS KathStyle
KS KathStyle
Posty: 13142
Rejestracja: pn kwie 10, 2006 19:35
Lokalizacja: PO
Auto: Czarna Wdowa <3

Gdzie na wakacje z 2-latkiem

Post autor: Młoda » pn lip 21, 2014 21:40

SZkoda, że nie jesteś z WLKP to bym Ci poleciła Przybrodzin, 80km od Poznania kierunek wschód na Wrześnię ;) Jezioro polodowcowe, czyste, pełno agroturystyki, kolej wąskotorowa, konie, rowery wodne, kajaki i nie tylko :bigok:


:satan: Squad Nocne Mary Enigmatycznie... "(...) Jeśli niebo - to siódme, jeśli piekło -to samo dno. Żadnych półśrodków(...)"

Melodepa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz cze 07, 2015 07:00

Gdzie na wakacje z 2-latkiem

Post autor: Melodepa » ndz cze 07, 2015 07:01

Dla mnie wakacje z dzieckiem nie różnią się niczym od wakacji bez dziecka. Byłam i z synek i bez niego, zawsze było super. Teraz nawet polujemy na Azję http://wroclaw.naszemiasto.pl/artykul/w ... id,tm.html" onclick="window.open(this.href);return false; Dziecku też się coś od życia należy :P



ODPOWIEDZ

Wróć do „Podróże z VW”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości