WCZASY - Dźwirzyno

Opisy tras, podróży, przygód, cen paliw, hotele..czyli wszystko co warto zobaczyć w Kraju i zagranicą.

Moderator: Fiona

Lucas_GTI
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: pn lip 01, 2013 18:53
Lokalizacja: Kraków

WCZASY - Dźwirzyno

Post autor: Lucas_GTI » pt sie 09, 2013 17:21

No i mimo że golfik jest u mnie dość niedługo to postanowiłem wybrać się z dziewczyną na wakacje ;)
Wybór padł na zaprzyjaźnione kwatery w Dźwirzynie, gdyby ktoś chciał, to z powodzeniem mogę polecić ;)
Miłe pokoje, w przystępnej cenie, mili ludzie i parking, tak że golfik się nie uszkodzi na ulicy od turystów ;)

Bałem się trochę, bo wiadomo nowe auto, szczególnie po informacjach od kolegów że to złom i gość od którego kupiłem auto to taki troche niepewny no ale jakoś poszło.

Trasa: Kraków - Katowice - Wrocław - Legnica - Zielona Góra - Gorzów Wielkopolski - Trzebiatów - Dźwirzyno

Spalanie o dziwo bardzo niskie, na klimatyzacji i autostradami komputer pokazał 5.8 l. Spaliłbym pewnie mniej gdyby nie przestój prawie godzinę w korku w Gorzowie Wielkopolskim ;)

W załączniku fota cobyście pocieszyli oczy, jak nie autem to...

Obrazek

Obrazek


Mój golfik ;)
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=516131" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
luki3485
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 130
Rejestracja: ndz lis 06, 2011 13:47
Lokalizacja: Malbork

WCZASY - Dźwirzyno

Post autor: luki3485 » pt sie 09, 2013 19:51

Nie no dziew... yyyyyyyyyyyy to znaczy golfik fajny. :hmm: :hmm: :hmm:



Awatar użytkownika
majlosz22222
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 434
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 14:37
Lokalizacja: Grybów-Nowy Sącz
Kontakt:

WCZASY - Dźwirzyno

Post autor: majlosz22222 » ndz gru 01, 2013 22:23

2 lata temu byłem w domku z czerwonym dachem co jest widoczny na zdj bardzo miłe miejsce Pozdrawiam


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=411992" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podróże z VW”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości