Wczasy nad Bałtykiem

Opisy tras, podróży, przygód, cen paliw, hotele..czyli wszystko co warto zobaczyć w Kraju i zagranicą.

Moderator: Fiona

Awatar użytkownika
Adam204
...
...
Posty: 936
Rejestracja: czw maja 03, 2007 12:15
Lokalizacja: Małopolska/Śląsk

Post autor: Adam204 » śr lip 07, 2010 10:00

blast3r-bley, byłem ale mogę polecić Władka ale we wrześniu bo jak na sezon to za dużo ludzi jak na mnie ale ogólnie to jest gdzie połazić i się napić i zjeść


Obrazek

Awatar użytkownika
CJ_New
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 362
Rejestracja: pn wrz 28, 2009 18:11
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski

Wczasy nad Bałtykiem

Post autor: CJ_New » wt sie 10, 2010 21:00

Argumenty typu dyskoteki, kebaby, lunaparki wytrącają mnie z tropu :P Trzeba sobie zadać pytanie - czy my jedziemy nad morze się wylansować wśród znajomych że byliśmy w zaje****m i modnym miejscu, pobawić się w barach i wesołych miasteczkach, czy jechać nad MORZE. Jechać nad morze do Władysławowa to tak jak jechać w góry do Zakopanego i cały urlop chodzić po krupówkach :bajer: Nie rozumiem tej tendencji no ale ok - każdy jedzie gdzie mu pasuje. Ja wybierając miejsce na urlop nad morzem kieruję się przede wszystkim przestrzenią na plaży, oddechem od ludzi i jak najmniej zurbanizowaną, przekształconą przez speców od zarabiania pieniędzy okolicą.



Awatar użytkownika
Piasek
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6852
Rejestracja: sob mar 21, 2009 20:57

Wczasy nad Bałtykiem

Post autor: Piasek » śr sie 11, 2010 14:20

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 6&start=15" onclick="window.open(this.href);return false;
coby się nie powtarzać... :bigok:


https://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=538082&p=7130128#p7130128

pasażer
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: czw lis 19, 2009 18:49
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Wczasy nad Bałtykiem

Post autor: pasażer » pt sie 13, 2010 22:49

rkawaler pisze:Witam
Chciałbym wraz z rodzinką wyjechać na urlop nad nasz Bałtyk. Szukam jakiegoś fajnego domku letniskowego dla 2 rodzin: 2 x 2 osoby dorosłe + 2 x 2 dzieci poniżej 5lat.
Może udał Wam się urlop nad naszym morzem w fajnym domku który moglibyście polecić. Póki co miejscowość nie jest wybrana.
Pozdrawiam
Sianożęty i ośrodek > http://www.bursztyn.net.pl/" onclick="window.open(this.href);return false; > tylko tu może być wszystko zarezerwowane . . . stali bywalcy tego ośrodka rezerwują kolejne wakacje tam już podczas pobytu . . . ale spróbować można.

Znajomi jeździli do miejscowości Rowy . . . inni natomiast chwalą sobie pobyt z dziećmi w Sarbinowie.

My w tym roku byliśmy w Jastrzębiej Górze. Dużo rodzin z małymi dziećmi, choć zejście na plażę to ok 150 schodów. Niczym nepalski Szerpa dziecko na ręce i wózek na plecy, koło pod pachę . . . lub przypiąć wózek do barierki na górze przy schodach :chytry: coś takiego widziałem. Niemniej jednak stopnie niskie. Miejscowość bardzo ładna, zadbana, czysta, piękny klif i Dom Whisky :drinkers: . . przeciwieństwo brudnego, hałaśliwego Mielna - miejscowości dla młodzieży z fast-foodami, błyskotekami . . Kawałek dalej w Unieście piasek czyściejszy i zdecydowanie spokojniej. . . pyszne obiady tu > http://www.opty.ta.pl/" onclick="window.open(this.href);return false; :food: . . . na Helu > Jurata!

Pozdrav :grin:



Bombelos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: czw lis 13, 2008 22:37
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Wczasy nad Bałtykiem

Post autor: Bombelos » śr cze 29, 2011 21:00

Jakiś nocleg ktoś może polecić w mielnie ? w rozsądnej cenie ?


Co do wczasów nad bałtykiem odradzam świnoujście, w zeszłym roku byłem i o mało nie pożarły mnie komary , masakra tam jest z nimi , a w aptekach wiecznie brakuje środku od komarów :grrr:



elunia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw sie 25, 2011 13:10

Wczasy nad Bałtykiem

Post autor: elunia » czw sie 25, 2011 13:17

Gorąco polecam ośrodek wypoczynkowy Przystań w Grzybowie ( 5 km. od Kołobrzegu ) – [http://www.osrodek-przystan.pl]. Znakomita kuchnia i piękne miejsca oraz przyjemna obsługa! Bardzo blisko morza. Naprawdę warto tam zajrzeć:)



Awatar użytkownika
Dodzia_VW
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 255
Rejestracja: pn mar 31, 2008 20:00
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Wczasy nad Bałtykiem

Post autor: Dodzia_VW » wt kwie 03, 2012 08:53

Odkopuje temat :bajer: na długi majowy weekend wybieramy się pozwiedzać Świnoujście, Międzyzdroje, Wolin i okolice może ktoś z was może polecić jakiś niedrogi nocleg najchętniej w Międzyzdrojach???? :chytry:



Awatar użytkownika
kendi
Grupa Świętokrzyska
Grupa Świętokrzyska
Posty: 398
Rejestracja: czw lip 15, 2010 22:24
Lokalizacja: Kielce/Końskie/Stąporków TKN

Re:

Post autor: kendi » ndz gru 01, 2013 22:55

v122 pisze:Mielno i to jest najlepsza miejscowość w jakiej byłem naprawde warto tam jechać byłem już dwa razy jest co robić gdzie sie pobawić miejscowość połączona z Unieściem naprawdę super klimat najbliżej do morza bo praktycznie nie idzie sie przez las a samo centrum jest przy plaży
potwierdzam! byłem z dziewczyną w tym roku na 4 dni, moje pierwsze wakacje nad Bałtykiem i nigdy ich nie zapomnę, Polecam to miejsce każdemu :kwiatek:



asia548
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: czw mar 06, 2014 08:04

Wczasy nad Bałtykiem

Post autor: asia548 » czw mar 06, 2014 08:45

To ja polecam Darłowo i Ustkę (tam szczególnie sklep z regionalnymi piwami...). A w Mielnie niestety nie byłam



Szakal z gór
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czw cze 05, 2014 14:51

Wczasy nad Bałtykiem

Post autor: Szakal z gór » czw cze 05, 2014 15:12

Byłem w Darłowie http://pokojedarlowo.cba.pl/,a jako że zabrałem ze sobą rowery to było gdzie pośmigać.Bardzo fajna okolica i na pewno wrócę tam jeszcze,polecam.Mielno to dobre dla tych co lubią zabawy,mi generalnie się nie spodobało,taka wiocha z drewnianymi budami co krok i kupa hałasu.



Awatar użytkownika
swirrr
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 206
Rejestracja: ndz lip 13, 2008 10:30
Lokalizacja: pow.staszów
Kontakt:

Wczasy nad Bałtykiem

Post autor: swirrr » czw paź 29, 2015 20:21

Dla rodzinki z dziecmi polecam zdecydowanie Sarbinowo spokojne miasteczko i jakieś atrakcje lub troszke mniejsze i rownież blisko mielna Chłopy i możliwość kupna świezej rybki prosto z kutra



Thomasd71
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pt cze 05, 2020 09:35

Re:

Post autor: Thomasd71 » pt cze 05, 2020 10:09

malina3b pisze:
czw kwie 08, 2010 18:57
W tamtym roku byłem w sopocie i mogę Ci zaproponować nocleg w domkach 2-osobowych, 3-osobowych a nawet 4-osobowych rachat de credit immo. To jest taki ośrodek wypoczynkowy RELAX, naprawde polecam. Gdzieś wyczytałem niezbyt dobre opinie na temat tego ośrodka ale mówie Ci, warto pojechać, do morza bardzo blisko.

Tutaj masz linki:
Relax 1
Relax 2
To może mnie zainteresować w sierpniu, ponieważ w tym miesiącu planuję trochę podróżować z rodziną.



Protazy2
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: śr lut 12, 2020 14:11

Re: Wczasy nad Bałtykiem

Post autor: Protazy2 » pt cze 05, 2020 15:06

Ja jeździłem całe życie do Dźwirzyna na wczasy, świetne miasteczko :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Podróże z VW”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości