REGULAMIN DZIAŁU OPONY i FELGI - aktualizacja 14.06.2007

Problemy z doborem felg i opon do auta? Napisz o tym tutaj, także wszystko na temat opon i felg.

Moderatorzy: Stalu, VIP

Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

REGULAMIN DZIAŁU OPONY i FELGI - aktualizacja 14.06.2007

Post autor: TAZ » ndz lis 12, 2006 02:14

1 Każdy nowo założony temat ma mieć przedrostek [MK ??], lub [all vw]
2 Zanim założysz nowy temat poszukaj podobnego tematu w dziale. Szukajka może nie zadziałać, ale zawsze można przejrzeć kilka stron.
3 Zakazuje się kłótni w tematach.
4 Zakazuje się robić OT w cudzych tematach. Jak nie wiesz o co biega to biega o pytanie o coś tam w nie swoim temacie.
5 Zakazuje się używania przekleństw w tematach jak i w postach w tym dziale.
6 Nakazuje się użytkownikom pisanie o problemach z oponami i felgami w podwieszonych tematach. Wszystkie tematy związane z ogumieniem i felgami typu jakie mam kupić opony, lub czy te felgi podejdą do mojego golfa, które będą pisane po za podklejonymi tematami będą kasowane, a jak się będzie to notorycznie powtarzać to będą ostrzeżenia.
7 Tematy typu ile wezmę za moje felgi lub koła będą również kasowane. Chcesz sprzedać to zamieść ogłoszenie w giełdzie.

Regulamin może się zmieniać więc należy zaglądać tu co jakiś czas. Proszę w tym temacie nic nie dopisywać bo będę wszystko usuwał. Wszelkie pytania proszę kierować na PW. Jestem wulkanizatorem i na wszystkie odpowiem. Proszę również o nie zaśmiecanie działu zbędnymi śmieciami. Za nie stosowanie się do regulaminu będą następujące kary:

1 Wykasowanie posta i ostrzeżenie na pw.
2 Wykasowanie tematu i ostrzeżenie na pw.
3 Za notoryczne łamanie regulaminu będzie ostrzeżenie w profilu.
4 Za robienie dziadostwa i obrażanie kogokolwiek będzie BAN.
Ostatnio zmieniony sob maja 24, 2008 17:01 przez TAZ, łącznie zmieniany 3 razy.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Opony i felgi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości