Problem z pierścieniami centrującymi

Problemy z doborem felg i opon do auta? Napisz o tym tutaj, także wszystko na temat opon i felg.

Moderatorzy: Stalu, VIP

Awatar użytkownika
TaTaRaK
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 50
Rejestracja: pn sty 04, 2016 10:17
Lokalizacja: Rybnik

Problem z pierścieniami centrującymi

Post autor: TaTaRaK » wt kwie 26, 2016 18:17

Cześć, mam problem felgami, a główna przyczyna to dobór pierścieni centrujących.
Jestem zielony w tych sprawach, trochę się dzisiaj najeździłem i nie uzyskałem żadnej stosownej pomocy w tej sprawie, do rzeczy.
Mam felgi Ronal 17", chciałem założyć(chcę nadal) wraz z już nowiuśkimi oponami na samochód ale potrzebne mi były pierścienie centrujące. Odwiedziłem dwa serwisy oponowe które mi nie pomogły, bo nie potrafili uzyskać rozmiarowo tych pierścieni. Jak mierzyli suwmiarką to wyszło coś koło 59 mm(standard w mk4 to 57,1), ponoć poprzedni użytkownik powiększył ten rozmiar :/
Jakiś uprzejmy mechanik z tych serwisów powiedział mi abym przetoczył, tzn. powiększył ten rozmiar do ~60 albo 61(już nie pamiętam) i w tedy są wstanie ogarnąć jakieś pierścienie centrujące. - Nie znam się, już wtedy w nerwach nie dosłyszałem zbytnio :banghead:
Mam nadzieję, że nie jestem zmuszony sprzedawać tych felg i kupować po raz drugi inne(chodzi tutaj zaś o $$) :/

Mogę liczyć na pomoc?

PILNE(muszę uporać się z problemem czym prędzej)



Awatar użytkownika
Stalu
_
_
Posty: 3904
Rejestracja: pn lut 18, 2008 16:45
Lokalizacja: Pacanów
Kontakt:

Problem z pierścieniami centrującymi

Post autor: Stalu » wt kwie 26, 2016 20:19

Masz podwieszony temat viewtopic.php?f=49&t=157544&start=1092" onclick="window.open(this.href);return false;
TaTaRaK pisze: to wyszło coś koło 59 mm
najpierw to zmierz poprawnie ile ma w rzeczywistości otwór centrujący, nie ma około


„Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej”

Awatar użytkownika
TaTaRaK
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 50
Rejestracja: pn sty 04, 2016 10:17
Lokalizacja: Rybnik

Re: Problem z pierścieniami centrującymi

Post autor: TaTaRaK » wt kwie 26, 2016 21:08

Stalu pisze:Masz podwieszony temat viewtopic.php?f=49&t=157544&start=1092" onclick="window.open(this.href);return false;
TaTaRaK pisze: to wyszło coś koło 59 mm
najpierw to zmierz poprawnie ile ma w rzeczywistości otwór centrujący, nie ma około
Nie dysponowałem żadnym przyrządem w tamtej chwili.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Opony i felgi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości