Uciekające powietrze - naciąg - dętka

Problemy z doborem felg i opon do auta? Napisz o tym tutaj, także wszystko na temat opon i felg.

Moderatorzy: Stalu, VIP

Awatar użytkownika
Michu999
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2798
Rejestracja: czw cze 23, 2011 15:52
Lokalizacja: Frysztak

Uciekające powietrze - naciąg - dętka

Post autor: Michu999 » ndz kwie 17, 2016 22:39

Witam, mam problem z uciekającym powietrzem, koło 19 10j opona 225/35 ucieka na rancie, zawsze w tym samym miejscu, tzn w jednym miejscu opony bo próbowałem przekręcić oponę i ciągle w jednym miejscu... także to nie wina felgi a coś musi być z oponą, stopka niby wygląda na całą. Próbowałem już chyba wszystko, czyszczenie rantu, ściąganie zakładanie smarowanie, masa uszczelniająca, spray do opon. Niestety nic nie pomaga, do póki nie założę koła jest ok, przyjadę się i ucieka dalej. W drugim kole o tych samych parametrach trzyma ciśnienie.
I teraz najważniejsze pytanie, jak jest z dętkami? Da rade coś takiego włożyć do takiej 19? Ukształtuje się to jakoś na naciągu? Próbował ktoś może takie rozwiązanie? Są wg takie dostępne?
Jakby ktoś coś wiedział to proszę o pomoc! ;)


Moje Mk4 VR5 .:R23 & 25TH Mix:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=558583" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Awatar użytkownika
Stalu
_
_
Posty: 3904
Rejestracja: pn lut 18, 2008 16:45
Lokalizacja: Pacanów
Kontakt:

Uciekające powietrze - naciąg - dętka

Post autor: Stalu » pn kwie 18, 2016 11:21

Michu999 pisze:Są wg takie dostępne?
raczej nie, jedynie wymiana opony cię ratuje

czegoś takiego próbowałeś ?

http://archiwum.allegro.pl/oferta/uszcz ... 58513.html" onclick="window.open(this.href);return false;


„Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej”

Awatar użytkownika
Michu999
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2798
Rejestracja: czw cze 23, 2011 15:52
Lokalizacja: Frysztak

Uciekające powietrze - naciąg - dętka

Post autor: Michu999 » pn kwie 18, 2016 18:47

Nie wiem czym tam w wulkanizacji smarowali, ale ostatnim razem dali jaką czarną masę, coś jak klej do szyb to było, wydawało się że będzie już ok, ale oczywiście trwało to godzinę i dalej zaczęło spieprzać... z dętką też problem, bo nie ma nigdzie raczej ;/ pewnie trzeba szukać opon... Może ktoś by chciał zamienić na inne :grin: Moje w tamtym roku na 9.5j jeszcze trzymały ok a tu teraz ta jedna sobie na 10j nie daje rade...


Moje Mk4 VR5 .:R23 & 25TH Mix:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=558583" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Awatar użytkownika
Stalu
_
_
Posty: 3904
Rejestracja: pn lut 18, 2008 16:45
Lokalizacja: Pacanów
Kontakt:

Uciekające powietrze - naciąg - dętka

Post autor: Stalu » pn kwie 18, 2016 19:17

próbowałeś wrzucić tą oponę na drugą felgę i odwrotnie ?


„Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej”

Awatar użytkownika
Michu999
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2798
Rejestracja: czw cze 23, 2011 15:52
Lokalizacja: Frysztak

Uciekające powietrze - naciąg - dętka

Post autor: Michu999 » wt kwie 19, 2016 11:41

Tak jeszcze nie robitłem, ale jeśli to coś z oponą a wszystko na to wygląda to raczej to wiele nie zmieni. Myślałem żeby założył oponę odwrotnie, nie jest kierunkowa tylko ma oznaczenia wewnątrz zewnątrz, może to by coś dało? Rant felgi z drugiej strony jest chyba inaczej zrobiony, od wewnątrz nigdy nie ucieka tylko zawsze od zewnątrz...
Jak nie to opony 235/35 tylko to znowu za wielkie już będzie


Moje Mk4 VR5 .:R23 & 25TH Mix:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=558583" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Awatar użytkownika
Stalu
_
_
Posty: 3904
Rejestracja: pn lut 18, 2008 16:45
Lokalizacja: Pacanów
Kontakt:

Uciekające powietrze - naciąg - dętka

Post autor: Stalu » wt kwie 19, 2016 13:27

Warto jeszcze spróbować przełożyć różne cuda sie zdarzają. I ten uszczelniacz spróbuj zastosować

Nie wiem w jakim stanie masz te opony i jakiej firmy , ale można by poszukac konkretniej tej nieszczelności i zrobić łatkę na gorącą


„Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej”

ODPOWIEDZ

Wróć do „Opony i felgi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości