bbs-czy ori ?

Problemy z doborem felg i opon do auta? Napisz o tym tutaj, także wszystko na temat opon i felg.

Moderatorzy: Stalu, VIP

Awatar użytkownika
VWfrymar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 273
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 23:48
Lokalizacja: Skępe

bbs-czy ori ?

Post autor: VWfrymar » czw wrz 19, 2013 20:27

Witam, mam pytanie odnoscnie felgi, czy to jest ori bbs ;-) ? Bo mam do kupienia a ciagle mnie zastanawia czy sa ori bo cena podejrzanie niska, juto bede probowal sie skontaktowac ze sprzedajacym ale zapytam dla pewnosci was koledzy i kolezanki ;) od razu mowie ze wiem ze sa skrecone na 2 roznych rantach tzn 2 felgi maja inny rant i 2 kolejne inny ale mniejsza o to, ilosc srubek sie zgadza i ogolnie cala reszta ale nie wiem. wiec waszym zdaniem ori czy nie ? Zdjecie posiadam tylko takie. staram sie o foto od srodka i pod dekielkiem
Obrazek


Mój VW Golf Mk3 GTI XX Jahre: http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=462858" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Awatar użytkownika
barteKKK03
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 15224
Rejestracja: sob mar 12, 2005 15:22

bbs-czy ori ?

Post autor: barteKKK03 » czw wrz 19, 2013 20:44

Felgi są ori
Ale jeżeli wiszą na publicznym ogłoszeniu za 'podejrzanie niską' ceną to prawdopodobnie to oszustwo



Awatar użytkownika
VWfrymar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 273
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 23:48
Lokalizacja: Skępe

bbs-czy ori ?

Post autor: VWfrymar » czw wrz 19, 2013 20:52

No właśnie cena aż podejrzanie niska :? Dlatego jedyna opcja to zakup za pobraniem i otworzenie paczki przy listonosz, ewentualnie ktos dziwny i nie wie co ma w co watpie


Mój VW Golf Mk3 GTI XX Jahre: http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=462858" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Awatar użytkownika
grandi
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3830
Rejestracja: śr lut 07, 2007 02:04
Lokalizacja: Boat city
Auto: Octavia
Silnik: AQY

bbs-czy ori ?

Post autor: grandi » czw wrz 19, 2013 23:42

Były też podróbki wyglądające jak ori ale firmy nie pamiętam


...wiesz co jest szykiem , jeździć klasykiem a nie plastikiem...

Temat o moim golfie viewtopic.php?f=87&t=519932" onclick="window.open(this.href);return false;

Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

bbs-czy ori ?

Post autor: Shmatan » pt wrz 20, 2013 10:14

Pewnie piszesz o DARE, ale one są chyba jednoczęściowe



Awatar użytkownika
VWfrymar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 273
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 23:48
Lokalizacja: Skępe

bbs-czy ori ?

Post autor: VWfrymar » pt wrz 20, 2013 14:02

No dokładnie pewnie o DARE mu chodzi, ale tu widać ze sa skrecane. a z reszta dare ma kapselek przykrecany srubeczka a nie centralna ta duza jak to w bbs ;) ale sadze ze to jakis fejm z tymi felgami bo koles nie odp i tel wylaczony


Mój VW Golf Mk3 GTI XX Jahre: http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=462858" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Awatar użytkownika
barteKKK03
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 15224
Rejestracja: sob mar 12, 2005 15:22

bbs-czy ori ?

Post autor: barteKKK03 » pt wrz 20, 2013 14:51

Dare nie mają dekielka na śrubkę
A poza tym felg a'la BBS było/jest wieeeeele

A z tymi felgami to na prawdę w to wierzysz? Że wiszą sobie piękne RS'y i czekają tylko na Ciebie?
Wszelkie okazyjne ofert skręcanych felg z internetu znikają po kilkunastu minutach, a po kilkunastu następnych już zazwyczaj ktoś po nie jedzie z drugiego końca kraju :lol:



Awatar użytkownika
Mack.
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 796
Rejestracja: czw sty 08, 2009 18:28
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

bbs-czy ori ?

Post autor: Mack. » pt wrz 20, 2013 17:26

VWfrymar pisze:bo cena podejrzanie niska
ile?
30 000 koron czeskich?
http://auto.bazos.cz/inzerat/26520413/1 ... x9-TOP.php" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
VWfrymar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 273
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 23:48
Lokalizacja: Skępe

bbs-czy ori ?

Post autor: VWfrymar » pt wrz 20, 2013 18:40

http://tablica.pl/oferta/alufelgi-bbs-5 ... 1ba594f221" onclick="window.open(this.href);return false; raczej o to :? Więc stad moje podejrzenia co do felg jak i wierzytelności w ogloszenie


Mój VW Golf Mk3 GTI XX Jahre: http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=462858" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Awatar użytkownika
Mack.
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 796
Rejestracja: czw sty 08, 2009 18:28
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

bbs-czy ori ?

Post autor: Mack. » pt wrz 20, 2013 19:26

licząc koronę po 16 groszy to za te czeskie wychodzi ~4800zł. a tutaj niby za 2100 i dalej wiszą. wierzysz w to? :kac: chociaz moze i tak. nie mowie ze okazje sie nie trafiają. na zdjeciach widac też znak wodny z czeskiego portalu aukcyjnego aukro.cz. bardzo podejrzane moim zdaniem. najlepiej jechać osobiście



Awatar użytkownika
Stalu
_
_
Posty: 3904
Rejestracja: pn lut 18, 2008 16:45
Lokalizacja: Pacanów
Kontakt:

bbs-czy ori ?

Post autor: Stalu » pt wrz 20, 2013 20:00

barteKKK03 pisze:Wszelkie okazyjne ofert skręcanych felg z internetu znikają po kilkunastu minutach
dokładnie :jezor:


w tym tygodniu na tablicy były bbs rs 18 za 2200zł :helm:


„Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej”

Awatar użytkownika
barteKKK03
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 15224
Rejestracja: sob mar 12, 2005 15:22

bbs-czy ori ?

Post autor: barteKKK03 » pt wrz 20, 2013 20:07

Stalu pisze:w tym tygodniu na tablicy były bbs rs 18 za 2200zł :helm:
Fiu fiu... wysyp 18" ostatnio :P



Awatar użytkownika
sebas1
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 922
Rejestracja: czw kwie 29, 2010 12:58
Lokalizacja: Vag Formacja

bbs-czy ori ?

Post autor: sebas1 » ndz wrz 22, 2013 14:18

To teraz posłuchajcie.. BO TO BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA TAKICH ŁOWCÓW OKAZJI JAK JA CZY VWfrymar, !!!

Jakiś miesiąc temu była podobna okazja kupna rsów za 2400zł.. szybki telefon i utargowałem jeszcze że za 2200zł i pan mi te koła wyśle z możliwością otworzenia przesyłki.. Jak chciałem przyjechać z drugiego końca polski to pan zapraszał i obiecał że pojedziemy na wyważarke że fele lalunia..
Jak już przyszło do tego że chce żeby jednak wysłał to za pobraniem to zaczął marudzić że nie wyśle bo już raz wysłał i koleś nie odebrał i był 200zł w plecy na wysyłce.. szybko przemyślałem i mówie ch.. zaryzykuje.. dzwonie do gościa i mówie że wpłace mu 100zł zaliczki na przesyłke i niech wysyła..
Pan się zgodził. Była to sobota więc w poniedziałek miał wysłać.. Od Niedzieli nie było już kontaktu z gościem.. telefon wyłączony..
Stówka przepadła jak kamień w wodzie..
Obserwuję tablica.pl i koleś co jakieś dwa tygodnie wystawia okazyjnie rsy i inne felgi.. czasami dodatkowo wystawi coś dla picu z tego samego konta np motor czy samochód za bardzo dużo pieniędzy..
Raz zadzwoniłem o inne rsy.. już po gadce poznałem że ten sam typ.. ta sama śpiewka.. o wysyłce itp.. ale jest cwaniak.. jak poprosiłem o dane do przelewu.. to podał mi inne imie nazwisko i adres.. ale numer konta ten sam..
Ostatnio były zaś rsy.. dzwoniłem i mu nakładłem chu*ów że to on mnie oszukal itp.. oczywiscie się śmiał i mówił że to nie on.. że moge przyjechać po te koła jak nie wierze.. a tego samego dnia i fele i motor który był ogłoszony zgineły z portalu :)

Na policję sprawy nie zgłaszałem bo i tak bym nic nie zdziałał.. 100zł pewnie by była za niska szkodliwość czynu i sprawa by została umożona.

Koleś cały czas wystawia okazyjne rsy po 1600, 2000,2400zł więc uważajcie i nie róbcie sobie nadziei bo to ściema :)

Swoją drogą ciekawe ile już takich osób jak ja zrobił w balona.. niezłą kase musi na tym robić :)


ex: MK2 GTI 16v BBS RM

obecne: MK1 - http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=86&t=460183

Awatar użytkownika
nolnejm
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 423
Rejestracja: pn sty 30, 2012 18:13
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

bbs-czy ori ?

Post autor: nolnejm » czw wrz 26, 2013 00:06

... dokładnie tak jak pisze sebas1, koleś jest już na tablicy od kilku miesięcy i wystawia bbs w super cenach ...zdjęcia zapożycza z zagranicznych for ... Dzwoniłem na 6/7 ogłoszeń i chciałem osobiście odebrać felgi i za każdym razem kręcił że nie może teraz może później i że może wysłać ... Wciskał kit że jest na służbie i nie ma czasu na odbiór osobisty ... za którymś razem podczas rozmowy kazałem mu się zdecydować skąd jest bo za każdym razem pisze inne miejscowości a on żebym go nie oskarżał o oszustwo :)

a co ciekawe zgłaszałem 4 razy sprawę do Tablicy że mają oszusta , i tylko raz odpisali mi że nie widzą żadnych podejrzanych czynników w ogłoszeniu by sądzić że jest to fikcyjne ogłoszenie ... parodia


mk1 -> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=86&t=521978" onclick="window.open(this.href);return false;

Zablokowany

Wróć do „Opony i felgi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości