Repliki RS6 z Allegro - proszę o opinie

Problemy z doborem felg i opon do auta? Napisz o tym tutaj, także wszystko na temat opon i felg.

Moderatorzy: Stalu, VIP

Awatar użytkownika
_West_
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 117
Rejestracja: czw kwie 28, 2011 14:37
Lokalizacja: Wlkp

Repliki RS6 z Allegro - proszę o opinie

Post autor: _West_ » pt lut 22, 2013 15:27

Co prawda zadałem to pytanie już w wątku o moim samochodzie (http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 1&start=28" onclick="window.open(this.href);return false;), ale chciałbym jeszcze dotrzeć do większej liczby osób, które być może kupowały felgi od konkretnego sprzedawcy na Allegro.

Mianowicie chodzi mi o tego pana i te felgi:
http://moto.allegro.pl/pompei-black-18- ... 74125.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Czy warto w ogóle się zastanawiać nad kupnem, czy szkoda kasy i niepotrzebnego ryzyka, że felga sie rozsypie przy jakiejś "okazji"?
Czy ktoś już korzystał z podobnej oferty?



Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Repliki RS6 z Allegro - proszę o opinie

Post autor: TAZ » ndz lut 24, 2013 21:03

Jeszcze o firmie pompei nie słyszałem i nie mogę się o niej wypowiedzieć, ale jeżeli bops lub freeman robi takie same to lepiej kup tych producentów co podałem. Przynajmniej nie pękają przy prostowaniu i są dość mocne.



Awatar użytkownika
_West_
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 117
Rejestracja: czw kwie 28, 2011 14:37
Lokalizacja: Wlkp

Repliki RS6 z Allegro - proszę o opinie

Post autor: _West_ » pn lut 25, 2013 13:18

Dzięki TAZ.
A orientujesz się gdzie prócz Allegro mogę zobaczyć pełną ofertę Freeman'a lub Bops'a? Google raczej nie odwołuje do strony dystrubutora czy coś takiego.



Awatar użytkownika
Sopek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 654
Rejestracja: ndz wrz 24, 2006 17:37
Lokalizacja: Stettin

Repliki RS6 z Allegro - proszę o opinie

Post autor: Sopek » pn lut 25, 2013 19:46

felgi bops u mnie popękały jak tanie prezerwatywy,
miałem tego typu gówna w swojej a3, opony 225/45 PS2 (poduchy) po malej kolizji z leśnym zwierzakiem (który już leżał rozjechany) przednia pękła a tylnia bardzo się pogieła- jak jeździłem i szukałem warsztat co mi to pospawa i wyprostuje to nikt nie wierzył ,że tak wygladaja felgi po przejechaniu zwierzaka :)
ogolnie nie wiem jak teraz to wyglada, jaki stop alu stosują ale ja osobiscie omijam szerokim łukiem tego typu felgi :)
w dodatku były bardzo ciężkie..


moje GTI ~~~~> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=439807

Awatar użytkownika
_West_
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 117
Rejestracja: czw kwie 28, 2011 14:37
Lokalizacja: Wlkp

Repliki RS6 z Allegro - proszę o opinie

Post autor: _West_ » wt lut 26, 2013 11:43

O kurde... Dzięki Sopek za info. Dobrze jest się mocno zorientować w temacie zanim się człowiek na coś zdecyduje.

Kolega z forum (Piasek) polecił stronkę http://www.felgeos.pl" onclick="window.open(this.href);return false; i zastanawiam się, czy wlaśnie nie pójść w "markowe" felgi ale o wiele tańsze od oryginałów.
Np. nowe felgi MAM RS1 wygladające jak identyczne z Audi S4/RS4 kosztują niecałe 2500zł. A na Allegro używki orygnalnych dopiero się zaczynają w tych cenach o ile w ogóle... A i nie wiadomo jaka historia.



Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Repliki RS6 z Allegro - proszę o opinie

Post autor: TAZ » śr lut 27, 2013 07:42

Ja tam z Bobsem nie mam problemów jak klient uwali na dziurze. W dwa lata mi żadna nie pękła choć nie powiem, bo stop dość sztywny mają. MAM dostarcza na rynek chyba najlepsze zamienniki, waga felgi stosunkowo niewielka, prostują się bez podgrzewania, ale i je widziałem popękane. Na szczęśćie spawają się lekko i nie pękają drugi raz w tym samym miejscu.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Opony i felgi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości