Jak najlepiej montowac i regulowac instalacje gazowa

Instalacje gazowe w naszych Volkswagenach. Problemy z eksploatacją, wybór, modyfikacje.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
KurierOPL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 473
Rejestracja: śr mar 23, 2011 09:34
Lokalizacja: Opolskie

Jak najlepiej montowac i regulowac instalacje gazowa

Post autor: KurierOPL » pn maja 07, 2012 21:03

"fabrycznie " tzn na zlecenie , czyli np vw zleca jednej firmie montaze lpg do danej ilosci aut, robilismy 200 lanosow na gaz na zlecenie DaJeWoo



Awatar użytkownika
PomocTechnicznaAC
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: czw lip 05, 2012 14:14
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Jak najlepiej montowac i regulowac instalacje gazowa

Post autor: PomocTechnicznaAC » pn lip 09, 2012 12:16

syncroo pisze:jak chcesz nim dłużej pojeździć to ja bym spasował :D zresztą większość aut w wieku golfa III wciąga olej ;) z tym że nie każdy w takim samym stopniu. Dla mnie ważniejsze od tego że bierze olej było by ważniejsze czy Ci się to opłaci, jak dużo jeździsz i kiedy Ci się to spłaci. A olej to druga kwestia, bo zależy od tego ile Ci bierze. Jak sporo to wsadzisz gaz i możesz silnika zacząć szukać bo go dobijesz jeszcze gazem. Jeżeli się mylę to niech mnie ktoś sprostuje ;)
Gaz nie niszczy silnika niszczy go niepoprawna regulacja i niepoprawnie dobrane podzespoły instalacji LPG.



Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Re: Jak najlepiej montowac i regulowac instalacje gazowa

Post autor: evolution » pn lip 09, 2012 21:23

PomocTechnicznaAC pisze:
syncroo pisze:jak chcesz nim dłużej pojeździć to ja bym spasował :D zresztą większość aut w wieku golfa III wciąga olej ;) z tym że nie każdy w takim samym stopniu. Dla mnie ważniejsze od tego że bierze olej było by ważniejsze czy Ci się to opłaci, jak dużo jeździsz i kiedy Ci się to spłaci. A olej to druga kwestia, bo zależy od tego ile Ci bierze. Jak sporo to wsadzisz gaz i możesz silnika zacząć szukać bo go dobijesz jeszcze gazem. Jeżeli się mylę to niech mnie ktoś sprostuje ;)
Gaz nie niszczy silnika niszczy go niepoprawna regulacja i niepoprawnie dobrane podzespoły instalacji LPG.
nie no .... ten tekst urwal mi cyce.... co jak co ale czytajac nick forumowy i loga i domyslajac sie ze mam do czynienia z przedstawicielem polskiej firmy produkujacej poniekad instalki gazowej to tekst cytuje:
niszczy go niepoprawna regulacja i niepoprawnie dobrane podzespoły instalacji LPG.
juz nawet nie jest strzalem w kolano, to juz wali po pietach... Programowe ogarniecie sterownikow lpg waszej firmy to najwiekszy paradoks z ktorym mialem do czynienia, kazda z tych funkcji dziala tak ze musi przyczynic sie do zabijania silnikow... Nie pisze juz nawet o wymysle sterownika lambda gdzie regulacja krokowcem to byly 4?? kroki a stale zapiecie sruby na wezu przy ukladach wtryskowych stanowczo dementowalo pogloski o jakiejkolwiek zgrubszej korekcji skladu mieszanki w silnikach nawet na wtrysku mono.... wystarczy auto zapiac na hamownie i podpioac glupie lc1 w wydech by zobaczyc jak reguluja sie instalki waszej firmy... :banghead:


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

Awatar użytkownika
speckom
Forum Master
Forum Master
Posty: 1129
Rejestracja: pn gru 14, 2009 19:35
Lokalizacja: Ferrara Włochy
Kontakt:

Jak najlepiej montowac i regulowac instalacje gazowa

Post autor: speckom » śr sie 01, 2012 14:54

pytanie z innej bajki :) dało by rade zamontowac sekwencje do 1.6 pn ? w golf mkII


nie ma mnie

Siwy033
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: pn paź 19, 2009 15:36
Lokalizacja: Szczecin

Re: Jak najlepiej montowac i regulowac instalacje gazowa

Post autor: Siwy033 » czw lis 22, 2012 09:22

Hej. Chcialem sie zapytac o instyalacje do golfa 4 1.4.
Jaka elektronika, reduktor i wtryski ?
Czytalem tu na forum, ale tylko 1 odpowiedz byla.
Chcialbym, aby wypowiedzialo sie wiecej osob jakie najlepsze i najbardziej spasowane podzespoly beda grac ze soba i golfem.
Pozdrawiam



golfiarz80
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pt gru 06, 2013 13:19

Re: Jak najlepiej montowac i regulowac instalacje gazowa

Post autor: golfiarz80 » pt gru 06, 2013 13:40

Siwy033 pisze:Hej. Chcialem sie zapytac o instyalacje do golfa 4 1.4.
Jaka elektronika, reduktor i wtryski ?
Czytalem tu na forum, ale tylko 1 odpowiedz byla.
Chcialbym, aby wypowiedzialo sie wiecej osob jakie najlepsze i najbardziej spasowane podzespoly beda grac ze soba i golfem.
Pozdrawiam
Ja mam u siebie wrzucone: reduktor PALACAR 150, wtryski HANA i elektronika KME NEVO PRO. U mnie zdaje egzamin. Pamiętaj, żeby montować w sprawdzonym miejscu.



Awatar użytkownika
mariusz131
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 85
Rejestracja: pn paź 24, 2011 22:57
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Opel Zafira B OPC Line 1,8 140KM

Jak najlepiej montowac i regulowac instalacje gazowa

Post autor: mariusz131 » śr wrz 09, 2015 22:47

Zaryzykowalem i zalozylem ten gaz firma elpigaz. Jazdze 3 lata i wszystko ok. dzieki za porady


Było mk3 1,8 adz. Było mk5 1,9 TDI

ODPOWIEDZ

Wróć do „LPG-dotyczy tylko inst.lpg”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości