Przestał chodzić na gazie

Instalacje gazowe w naszych Volkswagenach. Problemy z eksploatacją, wybór, modyfikacje.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

aura1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 127
Rejestracja: sob maja 23, 2009 14:25
Lokalizacja: Elbląg

Przestał chodzić na gazie

Post autor: aura1 » czw maja 22, 2014 21:20

Golf mk1 z silnikiem mk3 1.8 ABS wtrysk jednopunktowy instalacja BINGO. Silnik pracował wzorowo na PB i LPG ale w dniu dzisiejszym zmieniałem chłodnicę na większą. Zleciał płyn chłodnicę wymieniłem, auto odpaliłem na PB aż do momentu odpowietrzenia układu i właczenia wentylatora. Po zagrzaniu przełączyłem na LPG i silnik zgasł tak jakby nie było gazu. Nie mam pojęcia czy wina leży po stronie elektryki czy zasilania LPG. Prosze o pomoc.



Awatar użytkownika
Dam
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 410
Rejestracja: pt lip 01, 2011 12:38

Re: Przestał chodzić na gazie

Post autor: Dam » czw maja 22, 2014 21:28

Słyszysz elektrozawory po przełączeniu na LPG? Jeżeli nie to sprawdź bezpiecznik od gazu. Jeżeli słychać to sprawdź czy do każdego dochodzi napięcie i czy wsuwki dobrze siedzą.



aura1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 127
Rejestracja: sob maja 23, 2009 14:25
Lokalizacja: Elbląg

Przestał chodzić na gazie

Post autor: aura1 » czw maja 22, 2014 21:35

Elektrozawory słyszę jutro sprawdzę napięcia i wsuwki tylko nie wiem dlaczego miałyby sie poluzować skoro tylko chłodnica była wymieniana i z elektryki to tylko przewody od wentylatora i czujnika temp. były ruszane.



aura1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 127
Rejestracja: sob maja 23, 2009 14:25
Lokalizacja: Elbląg

Przestał chodzić na gazie

Post autor: aura1 » sob maja 24, 2014 07:27

Sprawa rozwiązana padła cewka od elektrozaworu, przy okazji wymieniony filerek. Dzięki wszystkim za zainteresowanie i pomoc.



ODPOWIEDZ

Wróć do „LPG-dotyczy tylko inst.lpg”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości