[TD] Brak zasilania na zaworze N75

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

zielak80
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: śr paź 07, 2009 10:21
Lokalizacja: Tychy

[TD] Brak zasilania na zaworze N75

Post autor: zielak80 » czw gru 02, 2021 21:59

Witam serdecznie wszystkich, mam do was pytanie. Posiadam starego VW Golf z 1997 r, 1.9 TD, kod silnika to AAZ. Ostatnio doinwestowałem w auto. Musiałem uszczelnić pompę wtryskową Bosch, wymieniałem: świece żarowe, pompę wody i rozrząd (pasek + napinacz). Niestety osoba która świadczyła usługę niestety miała problem z ustawieniem zapłonu - zrzucił całą winę na pompiarza. Jak w końcu zrealizował usługę, oświadczył mi przy odbiorze auta, że mam przedstawiony zapłon o dwa ząbki, bo nie mógł ustawić go inaczej. Tylko zapomniał mi powiedzieć, że nie działa wyprzedzanie kąta wtrysku. Nie miałem przy sobie miernika wiec odebrałem auto w taki stanie. Po sprawdzeniu napięcia na elektrozaworze N75 niestety nie ma zasilania. posiadam w układzie podciśnienia dwa takie zawory N75 i nie mają zasilania. Co może być przyczyną braku zasilania? Gdzie mogę szukać bezpiecznika od N75. Wszystkie bezpieczniki na dole są sprawdzone.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości