[TDI] GOLF IV dziwne objawy 1.9 tdi

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Szwagierro
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 118
Rejestracja: ndz lis 26, 2006 21:58
Lokalizacja: Trzebinia
Kontakt:

[TDI] GOLF IV dziwne objawy 1.9 tdi

Post autor: Szwagierro » pt lut 07, 2020 17:38

Witam w swoim aucie mam niecodzienny problem gdy auto stoi bez jezdzenia kilka dni odpala normalnie bez zadnych problemow od strzala mozna powiedziec po jakis 5 10 min auto zaczyna dlawic szarpac silnikiem potrafi zgasnac nie odpalac przez jakas minute moze 2 po czym odpala i wszystko wraca do normy . Filtry byly i sa na bierzaco wymieniane bylo plukanie baku i przewodow dolewanie jakis specyfikow by jeszcze wode wywalic z ukladu . Auto pod komputerem mieszkana i ilosc podawania ok wtryskiwacze nie sprawdzane ale z komputera wychodzi ze wszystko jest ok . Zauwazylem ze jesli auto ma obroty okolo 1000 po odpaleniu wedlug mnie tzw ssanie w zimie jak bylo reczne w golf 3 wlasnie po tym jakby to owe ssanie sie wylaczalo obroty spadaja do okolo 900 800 i zaczyna go dusic i moze zgasnac jesli dam gaz na maksa poszarpie i przechodzi i to wlasnie sie dzieje zawsze w przedziale 5 10 min od odpalnia pierwszego po dluzszym czasie auto tez nie chce sie nagrzac temperatura okolo 80 70 stopni gdzie zawsze bylo 90 czy zima czy lato . Prosze o jakies porady . silnik golf 1.9 tdi 115 koni .

Mam jeszcze jedno pytanie ale z innego dzialu wymienialem klape tylnia i mam taki czujnik styk od centralnego zamka tak mi sie wydaje jest wpina sie go do kostki i on powinien byc na zamku umiejscowiony ale nie wiem dokladnie jak i gdzie jesli ktos by mogl przeslac zdjecie albo linka jak to ma byc zamocowane . Pozdrawiam i z gory dziekuje za wszystko


[url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1d01cc02e458c11b.html][img]http://images29.fotosik.pl/39/9875cb50a8883e66med.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

[TDI] Re: GOLF IV dziwne objawy 1.9 tdi

Post autor: Haki » wt lut 11, 2020 21:51

Zacznij od VAG/a i sprawdzeniu bipów na pompkach oraz synchronizacji wałka... Co do temperatury.. to termostat


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

Awatar użytkownika
Michał_1977
_
_
Posty: 14084
Rejestracja: śr sty 28, 2009 23:59
Lokalizacja: Leżajsk
Auto: Golf mk2 (ARL)
Golf mk5 (BKD)
Audi A3 8L (ASZ)
Audi A3 8P (BMM)
Silnik: Zły!
Kontakt:

[TDI] Re: GOLF IV dziwne objawy 1.9 tdi

Post autor: Michał_1977 » ndz lut 16, 2020 08:49

Szwagierro pisze:
pt lut 07, 2020 17:38
po jakis 5 10 min auto zaczyna dlawic szarpac silnikiem potrafi zgasnac
Sprawdź jak się zachowuje klapa gasząca.


:arrow: Zielony GTD-ARL 315HP/615Nm :satan: + Climatronic :zimny: + grzane skóry i inne wodotryski \:D/
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości