[TDI PD] BORA Ajm gaśnie na zimnym silniku

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

markos666
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sob gru 14, 2019 12:55

[TDI PD] BORA Ajm gaśnie na zimnym silniku

Post autor: markos666 » sob gru 14, 2019 13:08

Witam. Autko, które posiadam już od ponad 5 lat to Bora 99 rok, silnik Ajm 115 km na pompowtryskach. Otóż mam problem z gasnacym silnikiem na zimno, czy to na biegu jałowym czy po ruszeniu po przejechaniu 500 m do kilometra, po zgasnieciu nie odpala, za 7- 10 razem odpala I już jest wporzadku. Gdy odpale na zimno praktycznie z zegarkiem na ręku gaśnie po około 7 minutach, już tak od miesiąca się bujam. Stawialem u mechanika, podpieli pod kompa i zero błędów i nie chciało mu się szukać przyczyny. Nadmienię, że usterka wystąpiła po porządnym przegonieniu auta w trasie, 3- 4 tys obrotów na każdym biegu. Szukając mechanika sam czytam i szukam usterki. Pozatym auto straciło na mocy i jest mulowate. Cofajace paliwo? Zaworek zwrotny? Patrzyłem przewody podciśnieniowe, słabej kondycji poprzecierane, czyżby nieszczelnosc i nie doładowanie turbo? Ale co powodem gasniecia, nie mam pompki w baku, krociec przy pompie vacum??



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 96 gości