[TDI VP] Wymiana pływaka golf 4 tdi ahf

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

adieusz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: pn lut 06, 2017 23:09
Lokalizacja: Łódzkie
Auto: MK4 GTI exclusive
Silnik: AHF

[TDI VP] Wymiana pływaka golf 4 tdi ahf

Post autor: adieusz » wt cze 04, 2019 22:31

Witam jak w temacie, szukałem na forum ale niestety nie znalazlem odpowiedzi. Jak wymienic pływak w tdi ahf? Da radę samemu? Przepraszam za takie pytanie ale dopiero się uczę ;)



Maszan
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 816
Rejestracja: pn wrz 02, 2013 16:30
Lokalizacja: Skawina, malopolska

[TDI VP] Re: Wymiana pływaka golf 4 tdi ahf

Post autor: Maszan » śr cze 05, 2019 09:34

Da rade .Odkrecasz wlaz pod siedzeniem tylnym , odpinasz kostke elektryczna i 2 plastikowe krocce paliwowe - oznacz sobie, ktory jest powrot, a ktory wyjscie ( najlepiej fotke zrobic ) bo kolory rurek sa chyba takie same. Trzeba je lekko docisnac do dolu i palcami nacisnac z bokow miejsca gdzie sa takie jezyczki - jak zobaczysz to powinienes sie zoreintowac o co chodzi. Potem trza odkrecic plastikowy pierscien mocujacy caly kosz - ja mam zrobiony z plaskownika patent do tego - takie cos "[" tylko obrocone o 90st w prawo. Mozna probowac srubokretem i mlotkiem - lekko pobijajac w wystepy na tym pierscieniu , ale to mocno inwazyjne jest i mozna go uszkodzic. Jak sie uda odkrecic to ostroznie wyciagasz do gory i musisz tak manewrowac zeby wyszlo z plywakiem. Montaz w odwrotna strone , problematyczne moze byc wsuniecie razem z uszczelka kosza , ale sposobem powolutku wejdzie na swoje miejsce.


VW Bora 1.9TDI 01' ASV+sprzedany.
VW Golf 4 1.4 99' LPG -sprzet zony :)
Seat Leon 1.6 16 05' LPG

adieusz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: pn lut 06, 2017 23:09
Lokalizacja: Łódzkie
Auto: MK4 GTI exclusive
Silnik: AHF

[TDI VP] Re: Wymiana pływaka golf 4 tdi ahf

Post autor: adieusz » śr cze 05, 2019 16:17

Dzieki o to mi chodziło! Temat do zamknięcia



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości