[TDI CR] Niebieski dym przy przyspieszaniu.

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

kamikadzebm
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 171
Rejestracja: śr cze 20, 2012 18:34

[TDI CR] Niebieski dym przy przyspieszaniu.

Post autor: kamikadzebm » wt lut 26, 2019 21:14

Witam. Wiem ze to forum golfa ale na forum audi nie chce robic konta. Mam problem w Audi a6 c6 2010r 2.0 Tdi cr 170km CAHA.

Auto podczas jazdy w trasie zaczęło kopcic w trakcie jazdy na niebiesko przy przyspieszaniu. Po przejechaniu okolo 120 kilometrow. Wczesniej sie to nie działo. Jechalem za kolegą i stalo sie to w trakcie trasy. Po dojechaniu do celu auto na postoju nie kopcilo. Teraz nawet przy przyspieszaniu nie kopci. Co to moglo byc? Jednorazowy wypadek.? Wypalanie dpf? Turbo?



muszkatobiasz
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2733
Rejestracja: pn lis 05, 2012 00:35
Lokalizacja: Oborniki wlkp.

[TDI CR] Re: Niebieski dym przy przyspieszaniu.

Post autor: muszkatobiasz » śr lut 27, 2019 00:45

Wypalanie dpf całkiem możliwe,sprawdź poziom oleju czy nie ubywa bo turbo lubi wypić choć raczej turbo jak zacznie puszczać dymka to już nie przestaje



kamikadzebm
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 171
Rejestracja: śr cze 20, 2012 18:34

[TDI CR] Re: Niebieski dym przy przyspieszaniu.

Post autor: kamikadzebm » śr lut 27, 2019 06:56

Ale niebieski dym przy wypalaniu? Wydaje mi się ze przy wypalaniu nie powinno być niebieskiego



Magdeusz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: czw sty 03, 2019 16:23

[TDI CR] Re: Niebieski dym przy przyspieszaniu.

Post autor: Magdeusz » śr lut 27, 2019 12:23

Przy wypalaniu dpf jest czarny dym, sprawdź pierwsze co czy nie ubywa ci oleju, następnie jeśli już masz ubytki, sprawdź gdzie jest wyciek, pisz co wyszło :) utaj https://www.filtry-dpf-fap.pl znajdziesz wszystko co interesuje cię na temat dpf.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości