NOWE ORYGINAŁY i akcesoria VW / AUDI - Getem.pl zaprasza !!!

Tutaj znajdują się specjalne komercyjne oferty sprzedaży wybranych części i aut prowadzonych przez firmy bądź użytkowników forum.

Moderatorzy: QQxQ, Adek99, Borys

Zablokowany
Awatar użytkownika
ROBAL_26
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 733
Rejestracja: ndz lip 20, 2014 18:50
Lokalizacja: Karsibór k.Wałcza

NOWE ORYGINAŁY i akcesoria VW / AUDI - Getem.pl zaprasza !!!

Post autor: ROBAL_26 » pt gru 19, 2014 23:09

GETem, jaki jest koszt tej części ,jest to pierdoła ale cóż 1J0 819 447D

Z góry dzięki.


Był ATD 101KM 240NM jest ARL+ 185KM 371NM

Awatar użytkownika
golfer_1984
VW Baron
VW Baron
Posty: 3387
Rejestracja: czw wrz 27, 2007 12:43
Lokalizacja: PODKARPACIE
Kontakt:

NOWE ORYGINAŁY i akcesoria VW / AUDI - Getem.pl zaprasza !!!

Post autor: golfer_1984 » pt gru 19, 2014 23:12

Dlaczego teraz czas oczekiwania taki długi?? Czekałem prawie 2 miechy na pakę ale się doczekałem, dobrze że nie śpieszyło mi się z częściami.



GETem
Forum Master
Forum Master
Posty: 1082
Rejestracja: ndz maja 30, 2010 20:04
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Re: NOWE ORYGINAŁY i akcesoria VW / AUDI - Getem.pl zaprasza

Post autor: GETem » sob gru 20, 2014 11:59

ROBAL_26 pisze:GETem, jaki jest koszt tej części ,jest to pierdoła ale cóż 1J0 819 447D

Z góry dzięki.
Niestety niedostępne już.
golfer_1984 pisze:Dlaczego teraz czas oczekiwania taki długi?? Czekałem prawie 2 miechy na pakę ale się doczekałem, dobrze że nie śpieszyło mi się z częściami.
Zamówienia realizujemy raz na miesiąc obecnie.
Datę kolejnej realizacji widać zawsze na stronie głównej naszego sklepu (aktualnie 7 stycznia 2015).
Niestety coś za coś... albo czas alb o dobra cena.

Pozdrowienia



LuKx7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: śr maja 21, 2014 20:13

NOWE ORYGINAŁY i akcesoria VW / AUDI - Getem.pl zaprasza !!!

Post autor: LuKx7 » sob gru 20, 2014 12:57

GETEM.PL - NIE POLECAM

Witam,
Jakiś czas temu, a dokładnie 2014-10-31 złożyłem zamówienie na parę części do mojego golfa.

Obrazek

Cały czas byłem olewany przez tą firmę, zero jakiejkolwiek informacji z ich strony na temat statusu przesyłki. Dopiero sam odezwałem się do nich 1 grudnia i uzyskałem odpowiedź, że paczka powinna być u nich ok. 5-8 grudnia.

Obrazek

Mimo tego, że paczka powinna być wysłana do mnie około 9 grudnia nikt mnie o niczym nie poinformował. Odezwałem się do tej firmy 15 grudnia. Byłem już tak wkurzony, że zrezygnowałbym z zamówienia, gdyby nie fakt, że wpłaciłem już zaliczkę ~ 158 zł. Zero kontaktu telefonicznego, można dzwonić i nikt nie podnosi słuchawki.

Obrazek

Po tej wiadomości od razu chcieli się ze mną skontaktować telefonicznie, a następnie wysłali maila w którego treści było, że paczka do nich dotarła, ale nie jest kompletna. Pomijając fakt, że gdybym się sam do nich nie odezwał, czekałbym bez żadnej informacji do stycznia na próg z reklamacji. Ustaliłem z nimi, że skoro już tak długo czekam na zamówienie wyślą mi to co mają teraz, a następnie jak przyjdzie tamten próg to go doślą.

Wysłałem do nich ponownie maila, aby upewnić się co do ceny przesyłki i całego zamówienia. Ale nie otrzymałem już odpowiedzi.

Obrazek

Dzisiaj 19 grudnia 2014 przyszła do mnie paczka, zamiast przez Pocztę Polską przywiózł mi ją inny kurier. Zmuszony byłem jeszcze dopłacić 57 zł ponieważ moja paczka przekraczała gabaryt. Wkurzony całą sytuacją próbowałem dodzwonić się do sklepu, aby wszystko wyjaśnić. Oczywiście nie odebrali telefonu, dopiero dodzwoniłem się na jakiś telefon komórkowy. Od początku pani była dla mnie niemiła, traktowała mnie jak jakiegoś debila. Powiedziała, że jako sklep nie muszą mnie o niczym informować, a tym bardziej, że będę zmuszony dopłacić za ponad gabarytową przesyłkę. Zarzekała się, że w regulaminie napisane jest, że w przypadku za długiej paczki wysyłają ją innym kurierem i będę musiał ponieść dodatkowy koszt. Natomiast nie ma żadnej wzmianki na ten temat. Pani stwierdziła, że powinienem się domyślić, że paczka jest za długa,a ona i tak jest stratna, bo musiała zapłacić za przesyłkę do Niemiec wysyłając uszkodzony próg. Następnie bez żadnego słowa rozłączyła się.

Przez internet zamawiam wiele rzeczy, nigdy nie spotkałem się z takim chamstwem i olewaniem klienta.



GETem
Forum Master
Forum Master
Posty: 1082
Rejestracja: ndz maja 30, 2010 20:04
Lokalizacja: PL
Kontakt:

NOWE ORYGINAŁY i akcesoria VW / AUDI - Getem.pl zaprasza !!!

Post autor: GETem » sob gru 20, 2014 14:17

LuKx7 - gdybyś chociaż poświecił tyle czasu na przeczytanie regulaminu co na stworzenie tego posta i obrabianie D*** Getem nie było by tematu i zbędnego ciśnienia....
Co to terminu dostawy masz racje - daliśmy tu ewidentnie ciała z dwoma paczkami które się opóźniły, na marginesie nie z naszej winy ale to nie jest sprawa Klienta.

Odnośnie dopłaty za ponadgabaryt - jest to jasna napisanie w wysyłkach i w regulaminie, wieć nie powinienes być zdziwiony:
http://www.getem.pl/?action=wysylka" onclick="window.open(this.href);return false;

Założę się, że lepiej od nas wiesz jak długie są nakładki, które zamówiłeś.

Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt.



Awatar użytkownika
marnon
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 199
Rejestracja: pn paź 23, 2006 21:51
Lokalizacja: PL

NOWE ORYGINAŁY i akcesoria VW / AUDI - Getem.pl zaprasza !!!

Post autor: marnon » sob gru 20, 2014 14:49

Sklep który gra fair i zależy mu na zadowoleniu klienta nie może działać w ten sposób, obecnie konkurencja sprawia, że każdy walczy o klienta, popatrz na zakupy na serwisie aukcyjnym, kilka informacji dostajesz zakup,wpłata, termin wysyłki, ew opóźnienia się wyjaśnia , jak daliście ciała (nawet nie z waszej winy, ale co to obchodzi kupującego?! ) to daje się rabat, a wy się jeszcze wielce oburzacie się i zwalacie na klienta że wam "D*** obrabia" ... pozdrawiam i życzę by pomimo takiej polityki sprzedaży klientów wam nie ubywało.



LuKx7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: śr maja 21, 2014 20:13

NOWE ORYGINAŁY i akcesoria VW / AUDI - Getem.pl zaprasza !!!

Post autor: LuKx7 » sob gru 20, 2014 14:58

Wszystko co przedstawiłem w poście powyżej jest zgodne z prawdą. Uważam, że użytkownicy tego forum powinni wiedzieć na jakiej zasadzie realizowane są u Was zamówienia i jak macie "szacunek" do klienta. Nie wymagam abyście mi się kłaniali, ani całowali mnie po nogach. Moim zdaniem wszystko powinno przebiec trochę inaczej, może czas oczekiwania na przesyłkę był zbyt długi, ale nie o to się najbardziej rozchodzi. Chodzi o to, że powinniście informować klienta na bieżąco. To zajmuje chwilę, a naprawdę wiele zmienia. Wystarczyło napisać, że nie macie części na magazynie, spodziewamy się dostawy tego i tego dnia. Przesyłka do Was nie przychodzi piszecie niestety nie otrzymaliśmy przesyłki, spodziewamy się tego i tego dnia. Następnie informujecie mnie, że przesyłka nie jest kompletna co robimy dalej. Zadałem Wam pytanie na maila, aby ustalić, czy aby na pewno całość wyniesie mnie 166,94 zł. Nie otrzymałem odpowiedzi, może to było celowe z waszej strony ? Pani przez telefon wpierała mi, że zamawiając próg powinienem znać rozmiar przesyłki. Ja zamawiając część znam jej tylko numer i to powinno wystarczyć. Zamawiam część, ona przychodzi i ma pasować do mojego samochodu. Reszta nie powinna mnie interesować. A co w przypadku gdybyście byli zmuszeni wysłać innym kurierem, który naliczyłby sobie załóżmy kilkaset złotych za taką usługę ? Uważacie, że nie powinniście poinformować klienta, że cena końcowa może się zmienić, ewentualnie znaleźć wspólnie inne rozwiązanie ? Może czas poprawić podejście do klienta ? bo z rozmów, które prowadzę na innym forum na Wasz temat wnioskuję, że takie zachowanie jest u Was codziennością. Niestety tak jest, że to dzięki klientowi macie pieniądze i to on powinien stać pierwszy w kolejności.



GETem
Forum Master
Forum Master
Posty: 1082
Rejestracja: ndz maja 30, 2010 20:04
Lokalizacja: PL
Kontakt:

NOWE ORYGINAŁY i akcesoria VW / AUDI - Getem.pl zaprasza !!!

Post autor: GETem » sob gru 20, 2014 15:03

Kto następny ??

Szanujemy klienta i kropka.
Odnośnie serwisów aukcyjnego, proszę bardzo:

http://allegro.pl/show_user.php?search= ... scope=user" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

Re: NOWE ORYGINAŁY i akcesoria VW / AUDI - Getem.pl zaprasza

Post autor: Kamel » sob gru 20, 2014 23:52

[quote="GETem"]Kto następny ??[/quote]
Aż żal nie skorzystać z zaproszenia :-)

[quote="GETem"]LuKx7 - gdybyś chociaż poświecił tyle czasu na przeczytanie regulaminu co na stworzenie tego posta i obrabianie D*** Getem nie było by tematu i zbędnego ciśnienia....[/quote]
Jeśli już mowa o regulaminie to proponuję jego lekturę również GETem i Jego pracownikom..

A żeby nie być gołosłownym:
[quote]§ 4
[b]Realizacja zamówienia, dostawy[/b]
1. Zakupiony towar zostanie wysłany Kupującemu pod wskazany w formularzu adres w ciągu maksymalnie 14 dni lub do 31 dni w przypadku wyboru zamówienia grupowego.
2. Zamówienia złożone w dniach wolnych od pracy będą realizowane w następnym dniu roboczym.
3. Towary znajdujące się na stanie w magazynie dostarczane są do klienta w ciągu 24 godzin.
4. Zamówiony towar dostarczany jest za pomocą firmy kurierskiej bądź Poczty Polskiej.
5. Sklep internetowy zastrzega sobie prawo wydłużenia czasu realizacji w przypadku chwilowego braku towaru w magazynie. W takim przypadku Kupujący zostanie o tym fakcie bezzwłocznie poinformowany.[/quote]

1) Moje zamówienie zostało złożone 2014-09-22 (poniedziałek), tego samego dnia został dokonany przelew, który na koncie GETem był tego samego dnia, ale niech będzie, że nawet następnego, tj. 2014-09-23 - zmiana statusu na ""Przyjęte do realizacji" nastąpiła 2014-09-24, więc przelew zapewne szedł przez Grenlandię.

2) Zgodnie z § 4 ust. 1 od tej daty liczmy 14 dni (bo moje zamówienie było indywidualne, a nie grupowe), czyli 2014-10-07 powinienem spodziewać się wysyłki przesyłki pocztowej (paczka pocztowa - przy obecnych standardach najpóźniej po 3 dniach powinna być u mnie, tj. 2014-10-10), a jednocześnie powinna nastąpić zmiana statusu zamówienia.

3) No ale zgodnie z § 4 ust. 5 "Sklep internetowy zastrzega sobie prawo wydłużenia czasu realizacji w przypadku chwilowego braku towaru w magazynie. W takim przypadku Kupujący zostanie o tym fakcie bezzwłocznie poinformowany." - ten ustęp najwyraźniej dla pracowników GETem jest zupełnie obcy, bo informację o wydłużeniu czasu realizacji zamówienia otrzymałem dopiero po moim zapytaniu.

I absolutnie nie czepiam się czasu realizacji, bo wiem, że ściągacie towar z DE, ale o podejście do klientów..
A wygląda to tak, że klepiecie masówkę, oficjalnie podchodzicie do pojedynczego klienta indywidualnie, a w praktyce wrzucacie go do jednego wora i na towar musi czekać razem z klientami grupowymi, bo robicie jedno duże zamówienie, które dotrze do Was jednym transportem - i niech tak będzie, jeśli odbije się to pozytywnie na cenie (choć w wielu przypadkach nie jest ona jakoś mocno konkurencyjna z cenami w ASO - zwłaszcza jeśli ktoś ma zniżki), ale...
[quote="GETem"]Szanujemy klienta i kropka.[/quote]
No dobrze byłoby żeby jednak nad tym popracować, bo naprawdę porównując zarówno czas realizacji zamówień czy ceny jak i jakość obsługi sprzed 2 lat i obecnie to wiele pozostaje do życzenia.


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

Lobuz
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 200
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 10:16
Lokalizacja: Bogatynia/Wrocław
Kontakt:

NOWE ORYGINAŁY i akcesoria VW / AUDI - Getem.pl zaprasza !!!

Post autor: Lobuz » ndz gru 21, 2014 09:44

[b]Kamel[/b], natchnąłeś mnie więc też się wypowiem.

Jedyną zaletą Getem jest cena okej niższa niż u konkurencji, chociaż jak dobrze poszukać to niższa o złotówki a nie duże kwoty... więc plusów Getem brak.
Kontakt to tragedia, telefon odbiera pani tylko koło 16, przez cały dzień ciężko żeby ktoś odebrał.. a i koło 16 to loteria... wiadomości też nie są sprawdzane na bieżąco..

A teraz regulamin który już kolega przytoczył to już wisienka na torcie
[quote="Kamel"]1. Zakupiony towar zostanie wysłany Kupującemu pod wskazany w formularzu adres w ciągu maksymalnie 14 dni lub do 31 dni w przypadku wyboru zamówienia grupowego.[/quote]
Zamówienie grupowe jak się dowiedziałem to było moje indywidualne zamówienie jednej części, czyli ja sam, zamawiając jedną część zrobiłem zamówienie grupowe.. śmiechu warte, oczywiście nie jest nigdzie wyjaśnione co to znaczy zamówienie grupowe, a to że Getem sobie zbiera zamówienie klientów i ściąga towar raz w miesiącu z niemiec też nie jest jasno opisane na stronie, XXI wiek a na zamówienie trzeba czekać do 31 dni i dłużej jak widać wcześniej i cały czas prosić o informację o tym co się dzieje z zamówieniem, bo wg $4 pkt 5 sklep ma nas niezwłocznie informować, jednak Getem samo was nie poinformuje, bo status zamówienia niewiele mówi... i tym na pewno nie przyciągnięcie klienta...

Do poprawy kontakt z klientem i regulamin by, był jasny dla potencjalnego klienta...

Jedyne co działa poprawnie to zamówienia z Allegro. Szkoda, że z resztą nie jest podobnie..



GETem
Forum Master
Forum Master
Posty: 1082
Rejestracja: ndz maja 30, 2010 20:04
Lokalizacja: PL
Kontakt:

NOWE ORYGINAŁY i akcesoria VW / AUDI - Getem.pl zaprasza !!!

Post autor: GETem » ndz gru 21, 2014 11:38

Pięknie się temat rozwinął, tak jak przypuszczałem, uderz w stól...
Tylko umacniacie mnie w postanowieniu, że nie ma sensu prowadzić sprzedaży indywidualnej.
Mili Państwo, którzy nie jesteście zadowoleni - NIE ZAMAWIAJCIE w Getem proszę, idźcie do ASO lub konkurencji :pub:



Lobuz
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 200
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 10:16
Lokalizacja: Bogatynia/Wrocław
Kontakt:

NOWE ORYGINAŁY i akcesoria VW / AUDI - Getem.pl zaprasza !!!

Post autor: Lobuz » ndz gru 21, 2014 13:29

Faktycznie przesadziliśmy, mogliśmy nie mówić prawdy i jak faktycznie było tylko wysłać kwiaty z podziękowaniami, że części w ogóle doszły..
[quote="GETem"]Tylko umacniacie mnie w postanowieniu, że nie ma sensu prowadzić sprzedaży indywidualnej. [/quote]
to najlepiej zamknąć firmę, skoro klienci nie odpowiadają...
[quote="GETem"]Mili Państwo, którzy nie jesteście zadowoleni - NIE ZAMAWIAJCIE w Getem proszę, idźcie do ASO lub konkurencji :pub:[/quote]
Zaręczam, że drugi raz tego błędu nie popełnię :)



Awatar użytkownika
Forest89
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 565
Rejestracja: pn lut 25, 2008 12:48
Lokalizacja: Osaka
Kontakt:

Re: NOWE ORYGINAŁY i akcesoria VW / AUDI - Getem.pl zaprasza

Post autor: Forest89 » ndz gru 21, 2014 16:41

Pfff w ogóle jaki poważny sklep internetowy dzisiaj zasłania się regulaminem?? Kto ma czas na czytanie go?? Kojarzy mi się to tylko z lipnymi umowami pisanymi małym drukiem zawieranymi z "teczkowymi" firmami telekomunikacyjnymi... Nie te czasy ludzie...
Termin realizacji powinien widnieć przy każdym produkcie z osobna i było by git.
Przy tak dużych zamówieniach robionych raz na miesiąc to zawsze istnieje ryzyko pomyłki, czy to Waszej, kuriera lub pracownika kompletującego zamówienie w DE... i co jak coś nie wyjdzie to klient w Polsce ma czekać kolejny miesiąc aż wyślecie kolejne zamówienie jak to było w przypadku LuK'a... bez sens totalny.
O kilkuzłotowych korzyściach na zakupach w Waszym sklepie to w ogóle szkoda tematu...

Pozdrawiam,



GETem
Forum Master
Forum Master
Posty: 1082
Rejestracja: ndz maja 30, 2010 20:04
Lokalizacja: PL
Kontakt:

NOWE ORYGINAŁY i akcesoria VW / AUDI - Getem.pl zaprasza !!!

Post autor: GETem » pn gru 22, 2014 22:25

Wszystkim Klientom i Przyjaciołom pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia spokojnych i radosnych świąt,
wielu sukcesów a także radości i uśmiechu.

Obrazek



Zablokowany

Wróć do „Oferty specjalne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości