licznik ibiza gti do mk4 cabrio

Forum miłośników Golfa Cabrio

Moderatorzy: G0 Karcio, VIP

MZiobro
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 969
Rejestracja: śr sty 17, 2007 23:16
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

licznik ibiza gti do mk4 cabrio

Post autor: MZiobro » czw maja 30, 2019 08:02

szukam i nic nie mogę znaleźć...mianowicie chcę załozyć licznik z ibizy gti do mk4 cabrio ( z ibizy ma białe tarcze i kontrolkę rezerwy i ogólnie bardziej mi się podoba ) i jest problem - u mnie ori licznik jest na 2 wtyczki a licznik ibizy na 1 , mimo to po wpieciu licznika z ibizy wszystko działa poza nie gasnącymi kontrolkami ( o ile dobrze pamiętam hamulca ręcznego i abs ) - czy ma ktoś może pinout licznika na dwie wtyczki mk4 cabrio ?



MZiobro
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 969
Rejestracja: śr sty 17, 2007 23:16
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: licznik ibiza gti do mk4 cabrio

Post autor: MZiobro » pn kwie 20, 2020 00:55

I nikt nic nie pomoże 🤔😤



Awatar użytkownika
hrabia0121
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 110
Rejestracja: czw lip 27, 2017 03:05
Auto: Golf MKII & Polo R6

Re: licznik ibiza gti do mk4 cabrio

Post autor: hrabia0121 » śr kwie 22, 2020 18:24

Czekaj, to Cabrio nie ma czasem kontrolki ABS tam gdzie ma ją zwykłe mk3? Czyli z lewej strony deski rozdzielczej? (nie w liczniku?)
W takim razie, w podwójnej wtyce nie znajdziesz przewodu od abs, musisz ją poprowadzić z tej zaślepki z kontrolkami.
Przewód czerwono-zółty (chyba) jest w nim mniejsze napięcie 5-6V doprowadź do pinu... Tu nw 14? Musisz sam to sprawdzić, kiedy go podepniesz to po sek obie kontrolki powinny zgasnąć ;D
Albo! Wyciągnij z pierwszej lepszej ibizy wiązkę licznika, robota na 30 min i bezproblemowa. :helm:



MZiobro
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 969
Rejestracja: śr sty 17, 2007 23:16
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: licznik ibiza gti do mk4 cabrio

Post autor: MZiobro » pn kwie 27, 2020 13:08

Ale po co wiązka z Ibizy ? Licznik golfa jest na 2 wtyczki ( z czego jedna pasuje ) do licznika z Ibizy - kwestia co jest podłączane w golfie w tym 2 wtyku...przydałby się schemat elektryczny....



ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf Cabrio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości