Audio w Mk1 Cabrio

Forum miłośników Golfa Cabrio

Moderatorzy: G0 Karcio, VIP

thonder
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt lip 01, 2014 14:01

Audio w Mk1 Cabrio

Post autor: thonder » wt lip 01, 2014 14:31

Witam, na forum jestem nowy ale śledzę je już dłuższy czas i nie ukrywam, że już wiele mi pomogliście w odbudowie mojego Golfa Cabrio Mk1. :-)
Teraz przyszła pora na Audio. Czy polecicie mi jakieś głośniki, wzmacniacz, radio co po kolei robić i od czego zacząć ?
Pozdrawiam.
Ps: Będę miał więcej czasu wieczorem to wstawię zdjęcia golfa :grin:



aura1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 127
Rejestracja: sob maja 23, 2009 14:25
Lokalizacja: Elbląg

Audio w Mk1 Cabrio

Post autor: aura1 » wt lip 01, 2014 21:45

W swoim Mk1Cabrio posiadam radio sony x-ploud 4x50 wzmacniacz JBL głośniki 4x focal polygllas oraz zwrotnice focala. Głśniki zamontowane w przednich drzwiach z tyłu nie mam głośników gdyż nie zamierzam nikogo tam wozić. Najważniejsze moim zdaniem jest jednak wygłuszenie auta w szczególności drzwi. Wygłuszyłem pianką i jest zdecydowana różnica na +.



thonder
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt lip 01, 2014 14:01

Audio w Mk1 Cabrio

Post autor: thonder » czw lip 03, 2014 12:55

Mam identyczne radio i myślałem nad wzmacniaczem z tubą JBL. A co do pianki wygłuszającej polecił byś jakąś konkretną :)?



nanab
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: czw lip 03, 2014 00:53

Audio w Mk1 Cabrio

Post autor: nanab » czw lip 03, 2014 15:48

Zależy co chcesz osiągnąć i jaki masz budżet. W żadne "tuby"(które nie są nawet tubami tylko papierowymi subami w kształcie walca) się nie pakuj, chyba że chcesz zamontować plastikowy spojler, naklejki, nełony, założyć gumiaki i jechać golfem pod remizę :) Zacznij od wygłuszenia.



aura1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 127
Rejestracja: sob maja 23, 2009 14:25
Lokalizacja: Elbląg

Audio w Mk1 Cabrio

Post autor: aura1 » pt lip 04, 2014 06:29

Ja akurat nie gustuję w tubach i głośnikach w bagażniku (cabrio mk1 i tak bagażnik ma doś niewielki) dlatego zainwestowałem w dobre głośniki w drzwiach. Co do wygłuszenia drzwi i pianek to wszystko zależy od ilości posiadanej kasy. Na serwisach aukcyjnych jest do wyboru i koloru. Przy wygłuszniu drzwi należy pamiętać o tym aby nie przesadzić z ciężarem gdyż z czasem opadną zawiasy. Posdrawiam.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf Cabrio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości