Czy silnik 2.0 8v (golf pasat)pasuje bez większych przerobek

Forum miłośników Golfa Cabrio

Moderatorzy: G0 Karcio, VIP

Pawlicho
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pt sty 04, 2008 10:30
Lokalizacja: Pustkowo
Kontakt:

Czy silnik 2.0 8v (golf pasat)pasuje bez większych przerobek

Post autor: Pawlicho » pt sty 04, 2008 11:14

Witam wszystkich fanów golfa cabrio jako ze nie udalo mi się znaleść tego tematu mam pytanie. Mam u siebie silnik 1,8 8v i myślalem o zmianie na 2.0 8v. Myśle o tym silniku dlatego ze jest dość tani i wydaje mi się ze nie będzie wymagalo to żadnych większych przerubek a dynamika auta napewno by się poprawila choćby przez większy moment, jeżeli ktoś wie coś na ten temat bardzo prosze o pomoc



Awatar użytkownika
koczyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 257
Rejestracja: śr lis 08, 2006 10:52
Lokalizacja: Gdańsk - Grudziądz
Kontakt:

Post autor: koczyk » pt sty 04, 2008 13:12

w sumie swap z 1.8 na 2.0 niby cos da ale zastanow sie czy warto wydawac kase moze jakis filtr stozkowy dobrej firmy strumienica itp a jezeli chcesz duza moc to pakuj mu jakis vr6 przerobki napewno jakies beda i koszty z tym zwiazane dlatego przemysl najpierw sprawe co bys dokladnie chcial czy duzo moc+duze spalanie czy tylko troche porpawic osiagi pozdro :bigok:



Awatar użytkownika
Mad
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 21:48
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Post autor: Mad » pt sty 04, 2008 15:04



[url=http://vwzone.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=212]..... [b]Moje Bestie ! ! ! [/b][img]http://images20.fotosik.pl/257/86c91e700900a42a.gif[/img][/url]

Pawlicho
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pt sty 04, 2008 10:30
Lokalizacja: Pustkowo
Kontakt:

Post autor: Pawlicho » pn sty 07, 2008 21:43

Chyba pobujam sie jeszcze tym 1.8 i oszczędze więcek kaski i szykuje się na 2.0 16v
tym czasem zalatwilem skrzynie, chyba zbyt szybko staralem się zmieniać biegi i oleju bylo malo. Kupilem drógą facet skasowal mnie 580 i mówil ze jest od golfa 3 1.8 ale przelozenia ma dluzsze szczególnie 3 i 4, 5 jest tak samo. auto zrobilo się troszke mulowate za to biegi chodzą jak po maselku.Moze ta skrzynia jest od jakiegoś większego silnika albo w cabrio byla jakaś nietypowa?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf Cabrio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości