audio w cobrio

Forum miłośników Golfa Cabrio

Moderatorzy: G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
SzafaTczeVW
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 182
Rejestracja: pn maja 07, 2007 15:53
Lokalizacja: TczeVW

audio w cobrio

Post autor: SzafaTczeVW » sob sie 04, 2007 20:30

mam pytanie czy audio w cabrio moze sie ruwnac z audiem w normalnej wersji np:
zawody car audio
i jak je slychac podczas ruchu ulicznego w aucie i na zewnatrz
czy oplaca sie robić zabudowke bagaznika (dobra skrzynia czy coś w tym stylu)
czy w dachu nie ma przeciekow i nie zaleje mi wnetrza
ile trzeba wsadzic kasy by gralo lepiej niz przyzwoicie np:(tweetery wieksze golsniki w seryjnych miejscach cos w bagazniku jak sie oplaca itp. nie chce zadnego psp telewizorow dvd i tym podobnych bajerow)



Awatar użytkownika
malutki
Forum Master
Forum Master
Posty: 1051
Rejestracja: śr lis 15, 2006 12:03
Lokalizacja: Opole/Krapkowice
Kontakt:

Post autor: malutki » ndz sie 05, 2007 14:42

zeby dobrze naglosnik cabrio to nie lada wyzwanie nawet dla dobrego zakladu audio. musisz pamietac ze w cabrio jak masz zestaw dobrze zestrojony przy zamknietym dachu to przy otwartym ulegnie on juz zmianie. nie ma reguly ile trzeba wydac by dobrze zagralo. mozesz miec kompletny zestaw za powiedzmy 2000 ktory bedzie ci odpowiadal ale mozesz tez spokojnie wydac sporo wiecej. w aktualnym niemieckim autohifi jest przestawiona swietna zabudowa mkI tyle ze za taka zabudowe dalbys niemala fortune ( Brax-wzacniacze,glosniki, Helix- subby, Alpine- jednostka glowna i procesor)poradz sie moze jakiegos zakladu CA w twoejej okolicy


Clarion DXZ958 - Morel Hybrid Integra 402 - Morel 6W - Gladen RS10 - Phoenix Gold Ti600.4 - Phoenix Gold Ti1500.1
Szafa gra :-)

Awatar użytkownika
m-aciej
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 86
Rejestracja: śr kwie 26, 2006 21:13
Lokalizacja: Schokken
Kontakt:

Post autor: m-aciej » ndz sie 05, 2007 19:51

do baga nie ma sensu wkladac nic wartosciowego, bo i tak slychac nie bedzie tego zbytnio (chyba ze zalezy ci na przechodniach hehe). Trzeba dobry przod robic, podwojne woofery w wygluszonych drzwiach+ tweeterki w obudowach lusterek lub w desce(pod seryjnymi maskownicami). bo niestety bass z baga sie slabo niesie po wnetrzu cabrioleta a i miejsca nie ma tam duzo na jakies potezne zabudowy.



Awatar użytkownika
Łuki
Forum Master
Forum Master
Posty: 1749
Rejestracja: pn gru 12, 2005 14:55
Lokalizacja: Pruszcz Gd.

Post autor: Łuki » pn sie 06, 2007 11:29

m-aciej pisze:do baga nie ma sensu wkladac nic wartosciowego, bo i tak slychac nie bedzie tego zbytnio (chyba ze zalezy ci na przechodniach hehe). Trzeba dobry przod robic, podwojne woofery w wygluszonych drzwiach+ tweeterki w obudowach lusterek lub w desce(pod seryjnymi maskownicami). bo niestety bass z baga sie slabo niesie po wnetrzu cabrioleta a i miejsca nie ma tam duzo na jakies potezne zabudowy.
wiesz to może z własnego doświadczenia czy ze swoich przemyśleń ?
ja jakoś mam w drzwiach woofery TECa (będzie zmiana na IT MDS06), a w bagażniku IT MDS10 w BR wszystko pod DLS A5 i JVC SH1000 zamiennie z Alpine9812 i nie narzekam na brak niskich tonów przy kierowcy jak i moim pilocie, a jednocześnie dźwięku nie ma na całej ulicy.
Panowie - może i ciężko jest zrobić audio w cabrio (zaznaczam może, bo ja sie nie męczyłem zbytnio u siebie - a wręcz sama przyjemność), ale nie piszcie, że nie ma sensu suba itd itd itd. Sens jest, tylko trzeba najpierw na chłodno przemyśleć parw spraw - m.in. jakiej muzyki słuchasz, co chcesz osiągnąć, jakimi kosztami. Więc kolego jak będziesz miał już to swoje wymarzone cabrio, to powiedz ile masz gotówki, bo zakładanie tematu o audio, nie mając jeszcze wozu troche mija sie z celem - a jak nie wierzysz, że w cabrio można zagrać, zapraszam na jakiś spocik vwpomorze.pl



ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf Cabrio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości