glośniki w tylnych boczkach mkIII

Forum miłośników Golfa Cabrio

Moderatorzy: G0 Karcio, VIP

karuzo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: czw gru 10, 2009 22:00
Lokalizacja: Starogard Gdański

glośniki w tylnych boczkach mkIII

Post autor: karuzo » czw gru 10, 2009 22:17

Witam, mam pare watpliwosci, widzialem mkIII cabrio ktore posiadaja fabryczne naglosnienie z tylu w boczkach, u mnie nie ma:( wiec postanowilem je tam wstawic. Po zdjeciu boczka okazalo sie ze na odworcie jest zarys gdzie dokladnie usytuowac glosnik, juz mialem brac sie do wycinania dziur ale... martwi mnie fakt iz sam boczek jest dosyc miekki glosnik w nim bedzie caly latal, zaraz za boczkiem znajduje sie blacha czy ja tez trzeba wycinac jesli tak, to jak bardzo. Kolejna sprawa czy po zamieszczeniu glosnika magnes od tegoz glosnika nie bedzie opieral sie na szybie, lub blokowal ja?

odnosnie montazu, gdy juz wyjasnicie mi te kwestie powyzej ( mam najdzieje ze ktos pomoze:) ) zalozyc jakis dystans zeby glosnik byl lepiej zamocowany? wygluszac boczki?

z gory dzieki za pomoc i odpowiedzi:)



Pigi1234
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: wt paź 16, 2007 21:28
Lokalizacja: Kościerzyna&Gdańsk

Post autor: Pigi1234 » pt gru 11, 2009 23:57

Witam mam u siebie głośniczki z tyłu i org. są w plastikowej obudowie a magnes tego głośnika jest bardzo cienki temu też nie dotyka blachy. A masz org, zaślepki go głośników ???? jak co to mogę rozebrać i porobić ci fotki



karuzo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: czw gru 10, 2009 22:00
Lokalizacja: Starogard Gdański

Post autor: karuzo » sob gru 12, 2009 13:25

nie mam zaslepek , nic, u mnie boczek jest w calosci tylko od wew strony ma cienki szkic gdzie powinien sie zjadowac, jezeli mozesz zrobic fotki to super bede wdzieczny:) w razie co dorobie dystans i zalatwie glosniki z cienkim magnesem:)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf Cabrio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości