CabrioMk1 kilka pytań

Forum miłośników Golfa Cabrio

Moderatorzy: G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
MaciekVW
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 442
Rejestracja: śr gru 13, 2006 19:04
Lokalizacja: Kraków

CabrioMk1 kilka pytań

Post autor: MaciekVW » śr lis 14, 2007 09:59

Przymierzam sie do zakupu jedyneczki cabrio, prawdopodonie będzie to wersja z elektrycznym dachem. Jako że nigdy niemiałem do czynienia z kupnem kabrioleta mam kilka pytań. Jade go oglądać w tym tyg i na co mam zwrócić szczególną uwage. Jakie są najsłabsze punkty takiego auta? W którym miejscu są pochowane siłowniki od dachu? W których miejscach najbardziej lubi przeciekać, pękać dach? Gdzie najbardziej lubi rdzewieć mk1? za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje


ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Łuki
Forum Master
Forum Master
Posty: 1749
Rejestracja: pn gru 12, 2005 14:55
Lokalizacja: Pruszcz Gd.

Post autor: Łuki » śr lis 14, 2007 12:55

jest już taki temat - czemu nie użyłeś opcji SZUKAJ ?



skolu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 115
Rejestracja: ndz paź 23, 2005 23:34
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: skolu » śr lis 14, 2007 13:39

Skoro nie użył kolega opcji szukaj a jest nowy więc nie bądźmy niemili. Odpowiedzmy na jego pytania.Więc tak:
cabriolet to normalny samochód jak każdy inny więc psuje się to co w innych i tak należy go oglądać. Jedyna różnica to to że ma dach inny :) . Sprawdz więc uszczelki w jakim są stanie przede wszystkim te na górze przy dachu, zobacz czy nie ma wody w bagażniku, dach sam z siebie raczej nie przecieka zazyczaj to win a uszczelek no chyba że jest tak zmasakrowany ... , dach pęka na zgięciach i z tyłu na boku zaraz za szybami, mechanizm otwierania dachu hydraulicznego jest w bagażniku po lewej stronie za taką czarną-kartonową zaślepką z prawej strony jest też siłownik ale mechanizm jest jka napisałem po lewej stronie.
Więcej info zapraszam na www.mk1cabrio.pl
Ostatnio zmieniony śr lis 14, 2007 13:51 przez skolu, łącznie zmieniany 1 raz.


www.mk1cabrio.mojeforum.net

Awatar użytkownika
MaciekVW
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 442
Rejestracja: śr gru 13, 2006 19:04
Lokalizacja: Kraków

Post autor: MaciekVW » czw lis 15, 2007 16:34

ok dzięki za rady


ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
wapniak6
Corrado Maniak
Corrado Maniak
Posty: 206
Rejestracja: pn lip 30, 2007 10:54
Lokalizacja: Jasło
Kontakt:

Post autor: wapniak6 » pn gru 10, 2007 00:10

ja powiem tyle to auto jest wypas miałem mk1 ale zwykłą zakochałem sie i kupuje mk1 z dobrą blacharka i do garażu gotową do modów



ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf Cabrio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości