Lampy SONAR Angel Eyes problem z regulacją

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
xlsss
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 487
Rejestracja: czw gru 18, 2008 17:03
Lokalizacja: Opole/Wróblowice
Auto: MK3
Silnik: AAZ
Kontakt:

Lampy SONAR Angel Eyes problem z regulacją

Post autor: xlsss » ndz mar 19, 2017 15:32

Witajcie.
Jak w temacie, dostałem lampy od znajomego firmy SONAR. Ringi świecą, uchwyty całe, tylko nie mogę ich ustawic. Posiadają regulację elektryczną i manualną. Teoretycznie regulacja manualna działa, lecz jak podkręcę na maxa, to i tak świecą z 10 cm za nisko. mam wrażenie, tak jakby trzpień od regulacji elektrycznej byłby troszkę za krótki. Ktoś już naprawiał regulacje w tych reflektorach ? Rozkleiłem je ale nie wiem za co się zabrac. Szukałem w interntach o nprawach lamp, lecz pokazują tylko jak polerowac klosze.

Tak to wygląda na stan obecny :

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek



Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

Lampy SONAR Angel Eyes problem z regulacją

Post autor: skaktus » pn mar 20, 2017 13:16

Regulacja tylko dwoma śrubami na górze + musi być włożony silnik lub zaślepka która go będzie symulować czyli ustawienie bez możliwości zmiany z kabiny. Bez silnika / zaślepki nic nie wyregulujesz. Jak masz sterowanie z kabiny to ustawiasz je na połowę skali. Następnie ustalasz główne położenie za pomocą śrub na górze - kręcisz tą na krzyżak, tak aby ustawić prawidłowo położenie typu góra / dół. Po tym zabiegu możesz jeszcze doregulować śrubą położenie typu prawo / lewo (widać ją na foto i ma oznaczenie R L) i tyle. Miałem takie same reflektory i nie było żadnych problemów z regulacją.

Zanim cokolwiek będziesz regulował, zdejmij soczewkę i oceń stan lustra.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości