Polerowanie przepustnicy zewnątrz.

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Filip954
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: wt lis 16, 2010 23:40

Polerowanie przepustnicy zewnątrz.

Post autor: Filip954 » pt kwie 22, 2016 13:50

Witam, mam pytanie odnośnie materiałów służących do polerowania. Przepustnica ma dużo zakamarków, gdzie nie dojdzie się papierem ścierny. Czy macie może jakieś sprawdzone materiały czym można dotrzeć w zakamarki? Znalazłem na allegro jakieś gumki do polerowania, jednak sprzedawca nie jest w stanie odpowiedzieć mi na pytanie czy się sprawdzą. Np. taka : http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5813833035" onclick="window.open(this.href);return false; . Przepustnica jest z silnika 1.8t BAM, rury już prawie gotowe, kolektor ssący idzie w wibracyjną polerke, a została przepustnica. A nie chce jej rozbierać i dawać w polerke wibracyjną, bo pewnie już się nie uda jej złożyć. ObrazekObrazek

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka



Awatar użytkownika
Gaga10056
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: śr paź 29, 2014 18:23
Lokalizacja: Ostróda

Polerowanie przepustnicy zewnątrz.

Post autor: Gaga10056 » pn kwie 25, 2016 12:20

Do polerki alu bardzo często stosowałem tzw. czyścik do miedzi który wygląda dokładnie tak. Dużo łatwiej nim dotrzeć w niektóre miejsca.

Obrazek

Do ciężko dostępnych zakamarków można użyć różnego rodzaju końcówek na dremel.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Są to oczywiście narzędzia do usunięcia największych wżerów, a do części finalnej polecam filc, najlepiej na wiertarce, a w ciężko dostępnych miejscach w formie końcówki na dremel, która wygląda własnie tak (dość szybko się zużywają, więc polecam zaopatrzyć się w ich większą ilość, gdyż bardzo ułatwiają życie):
Obrazek



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości