Lampy HELLA CELIS

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
pawelek1z2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 284
Rejestracja: ndz lip 04, 2010 21:10
Lokalizacja: LBN

Lampy HELLA CELIS

Post autor: pawelek1z2 » śr wrz 16, 2015 20:32

Witam.
Pytanko kieruje do wszystkich tych którzy mają mieli te lampy http://www.fparts.pl/allegro/treser/gol ... 4_x800.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; .
Po przygodzie z zamiennnikami zastanawiam się nad takimi lampami.
Pyt 1. czy lepiej kupić takie nówki czy zbierać xenon ori używkę w nieznanym stanie?
Pyt 2. Czy ktoś może coś o nich napisać? po dłuższym ich użytkowaniu? Widziałem na forum ktoś narzekał na ringi, ktoś na to że mijania źle świecą .. Na pewno nie będę pakował tak pseudo ksenonów tylko normalną żarówkę.



Awatar użytkownika
rombinik
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 127
Rejestracja: pn gru 12, 2011 18:11
Lokalizacja: Łódź

Lampy HELLA CELIS

Post autor: rombinik » czw wrz 17, 2015 18:15

Nowe Hella Celis chyba mało Cię nie wyjdą. A jak dla mnie ori xenon nie ma sobie równych pod względem wyglądu. Co do stanu, to nie można wszystkiego wrzucać do jednego worka. Trzeba dzwonić i pytać. Nie wszyscy lecą w kulki ;) Myślę, że za 1500zł spokojnie można wyrwać komplet z przetwornicami i żarnikami w dobrym stanie. Fajnie jak są nieregenerowane kopuły soczewek bo wtedy bardzo ładnie przez nie światło przebija.



Awatar użytkownika
pawelek1z2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 284
Rejestracja: ndz lip 04, 2010 21:10
Lokalizacja: LBN

Lampy HELLA CELIS

Post autor: pawelek1z2 » ndz wrz 20, 2015 17:18

no tak tyle, że dorzucić jeszcze spryski i też kasa wyjdzie ładna . a gdzieś jednak używka używką nówkę bym preferował :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości