Atrapa na 4 lampy.

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
M.KOWAL
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 95
Rejestracja: śr sie 19, 2009 09:36
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Atrapa na 4 lampy.

Post autor: M.KOWAL » śr gru 04, 2013 19:21

Witam.
Posiadam Golfa mk2 1989r oryginalnie miał zamontowany grill 2 lampowy, chciałem go zamienić na 4 lampowy, kupiłem oryginalny razem z halogenami i tu mam problem.
Grill zupełnie nie pasuje, posiada u góry 2 zaczepy, mój posiadał 4 i na tyle też mam otworów, sprawa nr 2 porównałem mój grill z tym 4 lampowym i okazało się że ten 4 lampowy jest jakby trochę krótszy i całkowicie prosty, natomiast mój 2 lampowy jest dłuższy minimalnie i bardziej wygięty w wewnętrzną stronę.

Więc co mam zrobić? Pokombinować coś z tym 4 lampowym? Czy kupić nowy 4 ;lampowy? Ale jaki? Żebym zaś się nie zawiódł. Myślałem że atrapy z mk2 pasują do każdego mk2. Pozdrawiam i czekam na porady :)


Zapraszam do oglądania i komentowania mojego Golfa II
viewtopic.php?f=87&t=529452

Oglądaj ciekawe VAG'i , Najlepsze projekty z całego świata:

https://www.facebook.com/DobryVAG

Awatar użytkownika
-V.A.G-
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 660
Rejestracja: ndz lis 24, 2013 07:28
Lokalizacja: Mazowieckie

Atrapa na 4 lampy.

Post autor: -V.A.G- » śr gru 04, 2013 20:15

kupiłeś jakąś podróbke wiec na bank bedzie sie troche roznic i by trza bylo troche poprzerabiac.


sprzedam : wyczyszczony nastawnik HDK 216 do afn/asv 1z/ahu . stan jak nowy. posiadam wszystkie inne czesci do golf IV sdi ,tdi VP i PD

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości