mk3 Czy warto zamieniać Sonary Na Projektory TYC??

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

noomercy
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 118
Rejestracja: wt sty 27, 2009 23:59
Lokalizacja: w-wo

mk3 Czy warto zamieniać Sonary Na Projektory TYC??

Post autor: noomercy » pt sie 30, 2013 12:09

mam sonary troche juz sfatygowane, ale sam wygląd fajny, soczewka sobie radzi ale mam okazje dopłacić do nowych projektorów TYC, bedzie różnica w świetle???
Po drugie myslicie ze fajnie beda wygladały projektory do koloru fire$ice???



Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

mk3 Czy warto zamieniać Sonary Na Projektory TYC??

Post autor: skaktus » pt sie 30, 2013 17:37

To czy będzie fajnie wyglądał czy nie to twoja broszka. Już wielu ludziskom pisałem, to jest TWOJE auto, nie innych. To TOBIE ma się podobać.

Sam osobiście miałem Sonary, teraz mam TYCe i jeśli chodzi o rozkład światła to w TYCach jest moim zdaniem bardziej jednorodne.



Awatar użytkownika
DannyOGL
Diesel Power!
Diesel Power!
Posty: 133
Rejestracja: pn gru 12, 2011 16:47
Lokalizacja: Głubczyce

mk3 Czy warto zamieniać Sonary Na Projektory TYC??

Post autor: DannyOGL » pt sie 30, 2013 18:01

Również miałem Sonary teraz mam Tyce i o wiele lepiej święcą nie mówiąc już o ile lepiej wyglądają :)


Moje Mk3 CC http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=524591" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

noomercy
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 118
Rejestracja: wt sty 27, 2009 23:59
Lokalizacja: w-wo

Re: mk3 Czy warto zamieniać Sonary Na Projektory TYC??

Post autor: noomercy » pt sie 30, 2013 18:27

skaktus pisze:To czy będzie fajnie wyglądał czy nie to twoja broszka. Już wielu ludziskom pisałem, to jest TWOJE auto, nie innych. To TOBIE ma się podobać.

Sam osobiście miałem Sonary, teraz mam TYCe i jeśli chodzi o rozkład światła to w TYCach jest moim zdaniem bardziej jednorodne.

mi sie zawsze podoba;)

czyli rozumię że warto jezeli brac pod uwage ich zadanie czyli swiecenie. Tyc beda nowe wiec to juz pewnie robi roznice, bo sonary są pożółkłe, i nawet cieżko je ustawic.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości