Retrofit Bixenon Morimoto Mini D2S + Szklane klosze BORA

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
krizzo
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 205
Rejestracja: czw wrz 29, 2011 23:34

Retrofit Bixenon Morimoto Mini D2S + Szklane klosze BORA

Post autor: krizzo » wt cze 21, 2016 08:36

Niestety tych projektorów AL nie byłem w stanie zamontować, całość jest za długa, musiało by być mocno wysunięte do tyłu,

Chyba zaryzykuje mini d2s 3.0, wyglądają lepiej od wersji 2.0, nowy solenoid, inna konstrukcja całkowicie



mtny
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: śr cze 27, 2012 23:54
Lokalizacja: nowy sącz

Retrofit Bixenon Morimoto Mini D2S + Szklane klosze BORA

Post autor: mtny » śr sie 17, 2016 23:36

działasz coś dalej z lampami?


Obrazek

speedxxx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sob cze 21, 2014 18:45

Retrofit Bixenon Morimoto Mini D2S + Szklane klosze BORA

Post autor: speedxxx » wt lis 15, 2016 00:51

Witam, odgrzebie trochę temat i mam pytanie odnośnie retrofitu fabrycznych lamp. Dokonałem takiej modyfikacji, założono soczewkę mini d2s i teraz mam takie pytanie czy w soim samochodzie dokonał ktoś takiej modyfikacji gdyż prosiłbym o radę jak upchnąć całą instalacje pod maską. Przetwornice, wszystkie wiązki, fabryczne zaślepki lampy oczywiście teraz się nie domkną więc też trzeba jakoś to rozwiązać. Proszę o zdjęcia oraz sugestie jak macie to rozwiązane u siebie. Oraz drugie pytanie odnośnie zestawu samopoziomowania lamp, potrzebuję odnaleźć przewód sygnałowy licznika niezbędny do podłączenia zestawu, jak go znaleźć.



Awatar użytkownika
Banita95
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 958
Rejestracja: ndz kwie 28, 2013 10:35
Lokalizacja: Pasłęk

Retrofit Bixenon Morimoto Mini D2S + Szklane klosze BORA

Post autor: Banita95 » śr lis 16, 2016 22:29

speedxxx, Ja przetwornice schowałem w belkę wzmaciającą



Awatar użytkownika
krizzo
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 205
Rejestracja: czw wrz 29, 2011 23:34

Retrofit Bixenon Morimoto Mini D2S + Szklane klosze BORA

Post autor: krizzo » czw lis 17, 2016 04:40

Specjalnie brałem przetwornice z przedłużonym kablem, pod maską przykręciłem za lampami - nie mam foto

Przy krótkich kablach pewnie finezja wymagana

Póki co jutro odbieram ori xenony do mojej bory :okej:



speedxxx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sob cze 21, 2014 18:45

Retrofit Bixenon Morimoto Mini D2S + Szklane klosze BORA

Post autor: speedxxx » wt lis 22, 2016 23:10

Szkoda, że nikt nie ma zdjęć jak całość ulokował pod maską. Mam jeszcze problem gdyż po przeróbce oczywiście zapłonnik po założeniu na żarnik nie mieści się pod oryginalną zaślepką więc nie wiem jak to rozwiązać i jak wyprowadzić wszystkie wiązki kabli.



Awatar użytkownika
krizzo
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 205
Rejestracja: czw wrz 29, 2011 23:34

Re: Retrofit Bixenon Morimoto Mini D2S + Szklane klosze BORA

Post autor: krizzo » wt lis 22, 2016 23:31

speedxxx pisze:Szkoda, że nikt nie ma zdjęć jak całość ulokował pod maską. Mam jeszcze problem gdyż po przeróbce oczywiście zapłonnik po założeniu na żarnik nie mieści się pod oryginalną zaślepką więc nie wiem jak to rozwiązać i jak wyprowadzić wszystkie wiązki kabli.
U mnie w borze przy projektorze mini d2s 2.0 oryginalny cap się chyba zamykał

Ale ogólnie przeważnie się robi tak że wycinasz w oryginalnym capie dziurę i wklejasz kawał rury PCV

TRS sprzedawał kiedyś też takie dodatkowe kapsle ale nie widzę na stronie, tylko na jednej fotce jest ta czarna kopułka:

https://v0hgct-eilydawjvck7.webscalenet ... WSgEB1.png" onclick="window.open(this.href);return false;

Ja mam ten harnes plug and play z TRS, dajesz +/- z akku i podpinasz tam gdzie szła żarówka H4 i to steruje przetwornicami/przysłonami

+ zobacz jak tutaj gościu zrobił:

http://forums.vwvortex.com/showthread.php?3115601" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
krizzo
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 205
Rejestracja: czw wrz 29, 2011 23:34

Retrofit Bixenon Morimoto Mini D2S + Szklane klosze BORA

Post autor: krizzo » pt gru 16, 2016 16:42

W borze mam póki co oem xenony, ale z koledze robiłem ostatnio realizacje w fieście

Obrazek
ObrazekObrazek

Na projektorze mini d2s 4.0

Projektor jakościowo to przepaść względem tego szajsu co miałem w swoim aucie, poprawiony solenoid, wszystko z metalu, dodam więcej fotek niedługo

Setup:
Morimoto Mini D2S 4.0
Osram Xenarc (standard)
Osłonki Apollo 3.0 (bez żadnego cięcia)
Przetowrnice oraz wiązka z mojej starej instalacji z Bory (35watt morimoto)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości