Słupki A i B w kolorze słupków C

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
kristof91
Aloha Style
Aloha Style
Posty: 692
Rejestracja: pn lip 20, 2009 16:04
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle/ Monachium

Słupki A i B w kolorze słupków C

Post autor: kristof91 » pt sty 13, 2012 03:48

Witajcie. Chodzi mi po glowie taki pomysl. Jak wiadomo wszyscy zakladaja czarne slupki C do mkII albo maluja spreyami te kremowe. A ja chciałbym pomalować sobie słupki A i B w taki kolorek w jakim sa slupki C w mkII takie bezowo-kremowy. Da rade gdzies kupic taki spray matowy w takim podobnym kolorze? Widzieliscie juz takie cos kiedys? Bedzie to łądnie wyglądało? Czekam na odpowiedz.



Awatar użytkownika
Czarson
Forum Master
Forum Master
Posty: 1948
Rejestracja: pt maja 16, 2008 21:12
Lokalizacja: Puławy/Oslo
Kontakt:

Słupki A i B w kolorze słupków C

Post autor: Czarson » pt sty 13, 2012 18:15

pomysł dość fajny :hmm:
kup podobny sprey i pomaluj wszystko zeby nie różniły się :grin:


co myślisz o moim golfie? viewtopic.php?f=87&t=436585 zapraszam do komentowania :)
Mój nowy Edition One GTI viewtopic.php?f=87&t=543801" onclick="window.open(this.href);return false;
Kupię listwy wąskie od pakietu GTI 3d do mk2

Awatar użytkownika
Hankie
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 225
Rejestracja: śr paź 27, 2010 20:42
Lokalizacja: Stolica Kociewia
Auto: Mała czeska torpeda w kombi
Silnik: AZQ

Słupki A i B w kolorze słupków C

Post autor: Hankie » wt sty 17, 2012 18:08

Hej, kumpel w mk3 okleił materiałem właśnie słupki, o których mówisz. Zrobił to materiałem tapicerskim z gąbką. Wygląda to ciekawie, bardziej hmmmm bogato (jasna tapicerka kojarzy mi się z bogatszymi wersjami;) no i w oczy nie kłuje bo zmiana nie jest jakoś radykalna. Jak dla mnie plus jeśli ktoś nie ma w zamiarze czarnego wnętrza a la GTI.

NIe widziałem żadnego spreju w kolorze chociaż podpadającym pod ori kolor plastików.... Kolega jak ww. wspomniałem oklejał materiałem (allegro) i bonatermem.
Pozdrawiam


mkIII [1Z] - cały ori, z kaseciakiem :)

Awatar użytkownika
kristof91
Aloha Style
Aloha Style
Posty: 692
Rejestracja: pn lip 20, 2009 16:04
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle/ Monachium

Słupki A i B w kolorze słupków C

Post autor: kristof91 » wt sty 17, 2012 18:15

A jakby wziasc tylni plastik z slupka C i pojsc do sklepu z lakierami i dopasowac cosik w matowym kolorze? Potem walnac to pistoletem do malowania tak jakbysmy plastik malowali i juz co wy na to?



Awatar użytkownika
Czarson
Forum Master
Forum Master
Posty: 1948
Rejestracja: pt maja 16, 2008 21:12
Lokalizacja: Puławy/Oslo
Kontakt:

Re: Słupki A i B w kolorze słupków C

Post autor: Czarson » wt sty 17, 2012 18:29

kristof91 pisze:A jakby wziasc tylni plastik z slupka C i pojsc do sklepu z lakierami i dopasowac cosik w matowym kolorze? Potem walnac to pistoletem do malowania tak jakbysmy plastik malowali i juz co wy na to?
jak najbardziej! :grin:
daj znać jak Ci wyszło :chytry:


co myślisz o moim golfie? viewtopic.php?f=87&t=436585 zapraszam do komentowania :)
Mój nowy Edition One GTI viewtopic.php?f=87&t=543801" onclick="window.open(this.href);return false;
Kupię listwy wąskie od pakietu GTI 3d do mk2

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości