Zamienniki świateł GTI/US

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
lgruszkos
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 835
Rejestracja: wt paź 05, 2004 22:15
Lokalizacja: KROSNO/Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Zamienniki świateł GTI/US

Post autor: lgruszkos » śr gru 21, 2011 10:19

Nie wiem czy ktoś widział ale pojawił sie zamiennik lamp US do golfa IV http://moto.allegro.pl/vw-golf-4-iv-98- ... 21342.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Zastanawiam się jeszcze w jakim to jest stanie (wykonaniu). Jakby ktoś spotkał się z czymś takim to niech da znać. Z góry dziękuje


Moje mk4 viewtopic.php?f=89&t=173568" onclick="window.open(this.href);return false;
---------------------------------------------------------------------------------

Awatar użytkownika
pawel12
Cooling Fan
Cooling Fan
Posty: 181
Rejestracja: wt sie 16, 2011 18:10
Lokalizacja: TSK

Zamiennik lamp US

Post autor: pawel12 » śr gru 21, 2011 16:42

Zajrzyj do kącika na stronę 601, macabra_ oglądał te lampy



Awatar użytkownika
lgruszkos
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 835
Rejestracja: wt paź 05, 2004 22:15
Lokalizacja: KROSNO/Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Zamiennik lamp US

Post autor: lgruszkos » śr gru 21, 2011 19:05

do jakiego kącika?


Moje mk4 viewtopic.php?f=89&t=173568" onclick="window.open(this.href);return false;
---------------------------------------------------------------------------------

Awatar użytkownika
RA_FEEL_IT!
Administrator
Administrator
Posty: 2306
Rejestracja: pt gru 19, 2008 16:14
Lokalizacja: Wrocław
Auto: Passat B5 FL 1.8T
Silnik: AWT

Zamiennik lamp US

Post autor: RA_FEEL_IT! » śr gru 21, 2011 19:22

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... start=8400" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
lgruszkos
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 835
Rejestracja: wt paź 05, 2004 22:15
Lokalizacja: KROSNO/Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Zamiennik lamp US

Post autor: lgruszkos » śr gru 21, 2011 20:02

dzięki Sata,


Moje mk4 viewtopic.php?f=89&t=173568" onclick="window.open(this.href);return false;
---------------------------------------------------------------------------------

Awatar użytkownika
KostiIV
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: pn gru 19, 2011 22:51

Światła tył GTI

Post autor: KostiIV » czw gru 29, 2011 00:37

Witam.
Nabyłem pewien czas temu niebieskiego Golfa IV i planuję wymienić w nim tylne światła. Obecnie posiadam zwykłe seryjne z pomarańczowymi kierunkami. Chciałbym za kupić światła od gti us http://www.getem.pl/sklep/towar.269.kom ... v/r32.html" onclick="window.open(this.href);return false; ale cena trochę tych lamp wysoka, udało mi się też znaleźć zamienniki podobno wysokiej klasy za 248 zł/kpl. Zastanawiałem się też nad zwykłymi od Gti z firmy Hella i znalazłem za 165 zł/klp. , ale tamte bardziej mi się widzą. Warto zakupić zamienniki czy raczej nie i zakupić zwykłe z Hella ? :-)

Dziękuje i Pozdrawiam ....


http://www.facebook.com/FelgenGarage?fref=ts" onclick="window.open(this.href);return false; Renowacja, polerowanie oraz malowanie felg! FelgenGarage

Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Światła tył gti

Post autor: Shmatan » czw gru 29, 2011 11:36

Warto czekać i szukać używek na allegro - może dopadniesz coś w dobrej kasie.

Szukaj jeszcze hella red albo black magic ;]



Awatar użytkownika
logo1024
Star logo
Star logo
Posty: 1630
Rejestracja: śr maja 05, 2010 22:12
Lokalizacja: Rudki TKI

Światła tył GTI

Post autor: logo1024 » sob gru 31, 2011 00:58

GETEM dało ostatnio ciała mianowicie sprzedawali a potem nie wysyłali towaru więc uważaj na nich


OEM+ USA 25th Anniversary ==> viewtopic.php?f=89&t=395742

Awatar użytkownika
lgruszkos
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 835
Rejestracja: wt paź 05, 2004 22:15
Lokalizacja: KROSNO/Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Światła tył GTI

Post autor: lgruszkos » czw sty 05, 2012 22:15

http://allegro.pl/vw-golf-4-iv-98-02-pr ... 62502.html" onclick="window.open(this.href);return false; tu masz tańsze ja właśnie będę zamawiał bo posypała mi się lampa GTI :)


Moje mk4 viewtopic.php?f=89&t=173568" onclick="window.open(this.href);return false;
---------------------------------------------------------------------------------

Awatar użytkownika
Tomek gd
Forum Master
Forum Master
Posty: 1625
Rejestracja: pn mar 02, 2009 00:07
Lokalizacja: Gdańsk
Auto: passat b6
Kontakt:

Światła tył GTI

Post autor: Tomek gd » pt sty 06, 2012 22:08

fajne by było jakbyś szczegółowo opisał różńice w jakości, spasowaniu w porównaniu do ori.



Awatar użytkownika
lgruszkos
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 835
Rejestracja: wt paź 05, 2004 22:15
Lokalizacja: KROSNO/Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Światła tył GTI

Post autor: lgruszkos » pt sty 06, 2012 22:28

Jak dojdą to opisze


Moje mk4 viewtopic.php?f=89&t=173568" onclick="window.open(this.href);return false;
---------------------------------------------------------------------------------

Awatar użytkownika
steniu4
Forum Master
Forum Master
Posty: 1291
Rejestracja: czw lis 13, 2008 23:08
Lokalizacja: posen-grunwald

Światła tył GTI

Post autor: steniu4 » sob sty 07, 2012 21:51

Spasowanie podejrzewam, że będzie dobre. Teraz już coraz lepiej robi się zamienniki bo rynek jest coraz bardziej wymagający... Sprawa jest innego typu...
Koleś który pracuje u mnie w firmie kupił w zamienniku TYC lampy tył do VectryBfl... W 2010 to było roku. Teraz już mozno widać zmiany po upalnym lecie i ogromnej ilości odziałującego słońca i potem mroźnej zimy 2010/2011 tego lata już widać było mocno, że na krawędziach czerwony przestał być czerwony a całe lampy wyglądają jak zbita szyba sekurit która nie zmieniła kształtu ale cała jest w drobnym maku... Spękały całe kosze. Zrobię fotkę w poniedziałek to uwierzycie bo to wręcz niewiarygodne... A firma dobrze wszystkim znana, sam kupowałem kiedyś lampy ich produkcji...
lgruszkos, chciałem skorzystać z linku w PW od Ciebie ale poczekam.
Napisz dokładnie spostrzeżenia i co to za firma... Sam jestem ciekaw :bajer:


'99 e46 328ci na bogato i bokiem ;)
'99 multivan highline ACV na bardzo bogato ;)
'00 bora variant AHF automat na przebogato :D <--żonowóz
'04 Octavia kombi ASV na bardzo bogato na dupowóz po pracy
'17 kia venga 1,4/90 na bogato /służbowa = najlepsza do wszystkiego chociaż mega słaba ;)

Awatar użytkownika
lgruszkos
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 835
Rejestracja: wt paź 05, 2004 22:15
Lokalizacja: KROSNO/Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Światła tył GTI

Post autor: lgruszkos » sob sty 07, 2012 23:00

No sam jestem ciekaw, dzisiaj kupiłem w ASO VW jeszcze orginalne uszczelki pod te lampy wiec jak tylko dostanę i zamontuje to napewno dam znac


Moje mk4 viewtopic.php?f=89&t=173568" onclick="window.open(this.href);return false;
---------------------------------------------------------------------------------

Awatar użytkownika
lgruszkos
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 835
Rejestracja: wt paź 05, 2004 22:15
Lokalizacja: KROSNO/Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Światła tył GTI

Post autor: lgruszkos » wt sty 10, 2012 18:24

lampy dotarły, przesyłka bardzo dobrze zapakowana, widać że kolesie znają się na rzeczy i dobrze kapują te lampy. To co widać na zdjęciach to nie jest podrapane, tylko na kloszu jest folia i widocznie sie tak ułożyło na aukcji. Moje przyszły w bardzo dobrym stanie. Jeśli chodzi o producenta to nic nie znalazłem poprostu no name :) Homologacja wybita na kloszu i tyle. Wykonanie hmmmm nie ma się co spodziewać orginału w końcu to jest conajmniej 3 razy tańsze. Z zewnatrz wykonanie bardzo ładne wewnatrz trochę gorzej, mimo że wszystko pasuje idealnie, czy to mocowanie, czy montaż żarówek nawet byłem zaskoczony bo nawet są uchyty pod uszczelke która kupiłem nowa w ASO i załozyłem przy montażu. Co do użytkowania to wiele wam nie powiem, dzisiaj w deszczu zakładane pod garażem :) To czy bedą szczelne i nie bedą parować to się okaże w praniu, ale nawet Hella Black Magic paruje i to bardzo a to są lampy za 230 zł wieć zobaczymy. Auto wygląda odrazu inaczej i to cieszy.


Moje mk4 viewtopic.php?f=89&t=173568" onclick="window.open(this.href);return false;
---------------------------------------------------------------------------------

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości