[mk3]jakie lampy cleary do przodu

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

red_devil25
Forum Master
Forum Master
Posty: 1065
Rejestracja: wt paź 21, 2008 18:18
Lokalizacja: SRC

Re: [mk3]jakie lampy cleary do przodu

Post autor: red_devil25 » pt mar 25, 2011 20:22

z czystej ciekawosci napisalem o tych lampach za 249...bo widze ,ze ciagle schodza i jak z jakoscia swiecenia tego.Czekamy ,az ktos kto testowal opisze wrazenia:)


Był Golf mk3 1.6 & 1.8...jest Passat B5FL 2.0AZM

Awatar użytkownika
kamos_DK
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: wt kwie 06, 2010 20:02
Lokalizacja: Bełchatów

Re: [mk3]jakie lampy cleary do przodu

Post autor: kamos_DK » pt mar 25, 2011 21:27

skaktus pisze:Zanim kupicie zapytajcie jaką ma homologację. Bo potem bekniecie jak znajomy. Kupił lampy, homologacja była, ale amerykańska, która u nas w PL jest jak paszport polsatu, ładnie się nazywa ale nic nie znaczy.
No to twoj znajomy musiał trafic na wyjątkowo upartego pana policjanta. :-) te lampy maja homologacje z tyłu lampy wiec watpie czy chcialoby im sie tam zaglądac :D
red_devil25 pisze:z czystej ciekawosci napisalem o tych lampach za 249...bo widze ,ze ciagle schodza i jak z jakoscia swiecenia tego.Czekamy ,az ktos kto testowal opisze wrazenia:)
Dokładnie jak one swiecą :-)



Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

Re: [mk3]jakie lampy cleary do przodu

Post autor: skaktus » sob mar 26, 2011 14:06

kamos_DK pisze:
skaktus pisze:Zanim kupicie zapytajcie jaką ma homologację. Bo potem bekniecie jak znajomy. Kupił lampy, homologacja była, ale amerykańska, która u nas w PL jest jak paszport polsatu, ładnie się nazywa ale nic nie znaczy.
No to twoj znajomy musiał trafic na wyjątkowo upartego pana policjanta. :-) te lampy maja homologacje z tyłu lampy wiec watpie czy chcialoby im sie tam zaglądac :D
Znajomek miał lampy nie to że jak pisałem, świecące płasko czyli __ zamiast _/ to na kloszu miał wybite jakieś numerki i nic więcej. Więc reflektor nie miał homo.



Awatar użytkownika
MarcinWWY
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 303
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 14:57

[mk3]jakie lampy cleary do przodu

Post autor: MarcinWWY » śr mar 30, 2011 08:46

Kolego ja mam na sprzedaż lampy sonar jeśli jesteś zainteresowany, możesz zobaczyć jak się prezentują moim autku. Jak coś to wał na priv


"Volkswagen. Das Auto." || http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=372663" onclick="window.open(this.href);return false;

Anty1234
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 117
Rejestracja: czw lis 18, 2010 18:39

[mk3]jakie lampy cleary do przodu

Post autor: Anty1234 » śr mar 30, 2011 22:19

ja mam lampy al'a golf IV cleary do sprzedania :) firma switch/in pro

wyglad jak na tej aukcji http://motoallegro.pl/lampa-angel-eyes- ... 55926.html" onclick="window.open(this.href);return false;

tylko ze ja mam komplet i oczywiscie 2 lampy :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości