[all VW] Pokażcie jakie macie zegary...

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Godul89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz maja 10, 2009 19:43
Lokalizacja: lublin
Kontakt:

Post autor: Godul89 » sob sty 02, 2010 21:07

witam jezeli ma ktos pomysl z zegarami do gofra II to pls dajcie znac to moje gg 8770463 wszyscy pisza ze rydzu jest najlepszy jak moze to niech sie odezwie dzieki z gory


Johny B

Awatar użytkownika
Dioda83
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 702
Rejestracja: pn mar 14, 2005 13:31
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Dioda83 » ndz sty 03, 2010 11:40

Godul89 pisze:witam jezeli ma ktos pomysl z zegarami do gofra II to pls dajcie znac to moje gg 8770463 wszyscy pisza ze rydzu jest najlepszy jak moze to niech sie odezwie dzieki z gory
Z tego co wiem Rydzu, specjalizuje się w licznikach z Mk3... co do Twojego postu to napisz co chciałbyś osiągnąć, jaki chcesz obrać kierunek, moim zdaniem oryginalne tarcze są zdecydowanie najlepsze, takie też mam u siebie w aucie przerobione na oświetlenie katodami UV, postaram się dziś wykonać zdjęcia.


SPRZEDAJĘ
Mój Mk2
Obrazek
www.wsercupolska.org

Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » ndz sty 03, 2010 21:31

MK II zrobiłem tylko kilka szt. Tarcze zazwyczaj zostawały czarne. Pomocy udzielam na forum nie na GG.



Awatar użytkownika
hanti
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 867
Rejestracja: czw lip 14, 2005 23:35
Lokalizacja: zDolny Śląsk :)-Piława Górna
Kontakt:

Post autor: hanti » ndz sty 03, 2010 23:47

Godul89,
Tarcze najlepiej ori czarne z białymi cyferkami do tego nakładki na kontrolki +malowanie wskazówek farbą fluorescencyjną i podświetlenie diodami UV lub Katodą.
Niestety bardzo ważne jest abyś najpierw określił jaki masz licznik i co chciałbyś osiągnąć - wtedy łatwiej cokolwiek wymyślić


Obrazek - Jedyna taka taksówka !!!!!!

obcy87

Post autor: obcy87 » pn sty 04, 2010 01:18




Awatar użytkownika
Dioda83
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 702
Rejestracja: pn mar 14, 2005 13:31
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Dioda83 » śr sty 06, 2010 19:37

Dioda83 pisze:Z tego co wiem Rydzu, specjalizuje się w licznikach z Mk3... co do Twojego postu to napisz co chciałbyś osiągnąć, jaki chcesz obrać kierunek, moim zdaniem oryginalne tarcze są zdecydowanie najlepsze, takie też mam u siebie w aucie przerobione na oświetlenie katodami UV, postaram się dziś wykonać zdjęcia.
Zgodnie z obietnicą wstawiam fotki mojego oświetlenia we wnętrzu, zegary są z funkcją MFA. Póki co jest to wersja ostateczna, choć mam w planach instalację zegarów z wersji Mk2 Carat, ze wskaźnikiem bieżącego spalania.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


SPRZEDAJĘ
Mój Mk2
Obrazek
www.wsercupolska.org

Awatar użytkownika
hanti
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 867
Rejestracja: czw lip 14, 2005 23:35
Lokalizacja: zDolny Śląsk :)-Piława Górna
Kontakt:

Post autor: hanti » czw sty 07, 2010 23:47

Dioda83, masz dokładnie takie zegary jak mówiłem .
BTW. swoją drogą, to nie Ty handlowałeś kiedyś na allegro tymi nakładkami na kontrolki??


Obrazek - Jedyna taka taksówka !!!!!!

Awatar użytkownika
Dioda83
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 702
Rejestracja: pn mar 14, 2005 13:31
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Dioda83 » pt sty 08, 2010 08:10

hanti pisze:Dioda83, masz dokładnie takie zegary jak mówiłem.
Nie ma to jak oryginalna techniczna myśl "aus deutschland" :helm:
hanti pisze:BTW. swoją drogą, to nie Ty handlowałeś kiedyś na allegro tymi nakładkami na kontrolki??
Cały czas handluję, zresztą w nick'u mam napisane Dioda83 aka Adriano1983, a pod tym drugim loginem działam w allegro :grin:


SPRZEDAJĘ
Mój Mk2
Obrazek
www.wsercupolska.org

Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » sob sty 09, 2010 00:18

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Licznik na tarczach Momana (taki już do mnie przyjechał) wyświetlacze w niebieskim negatywie, wskazówki z mk4 podświetlane od spodu.
Dołożona kontrolka zapalonych świateł, wskazówki zapalają się normalnie po włączeniu świateł (razem z tarczami) a po przekręceniu kluczyka (bez włączonych świateł) zapalają się same wskazówki.



maly824
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: czw sty 07, 2010 21:13
Lokalizacja: Mielec

Post autor: maly824 » pt sty 15, 2010 12:21

Mam pytanko Rydzu ile cie kosztowało zrobienie takich zegarów i jakbys mugł opisać jak to zrobileś chyba że juz opisywałeś to poszukam



Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » pt sty 15, 2010 12:56

maly824 pisze:ile cie kosztowało
Kilka dni pracy :-) A klienta:
- tarcze Moman - zgodnie z cennikiem
- wskazówki z mk4 - około 60 pln
- podświetlanie wskazówek od spodu - 60 pln
- wyświetlacze w negatywie ze zmianą podświetlania - 60 pln
- dodatkowa kontrolka świateł i schemat świecenia wskazówek to mój pomysł i zrobiłem to gratis klientowi.
Do tego doszedł jeszcze koszt wysyłki licznika do klienta. Cena jak zawsze zależy od tego co klient sobie wymyśli i czy w danym liczniku jest to do zrobienia.



Awatar użytkownika
bialko1991
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2995
Rejestracja: wt lip 11, 2006 13:38
Lokalizacja: Ciechanowiec Warszawa
Kontakt:

Post autor: bialko1991 » czw lut 04, 2010 18:33

jako że grzebałem trochę w okolicach stacyjki, to przy okazji zauważyłem, że jedna żarówka w liczniku powiedziała papa :roza: . Tak więc zmieniłem podświetlenie na czerwone.. miałem też zmienić coś w wyświetlaczach ale sie rozmyśliłem.. puki co pasuje to zielonych elementów oświetleniowych ;)
fotka beznadziejna bo robiona 2 pix aparatem w telefonie, który nie ogarnął barw i światła.. w realu wygląda jak dla mnie bardzo ładnie, szczególnie, że te zielone ledwo oświetlało mi licznik ;)
Obrazek
widać na zdjęciu lekkie przepalenie przy 120, ale dla oka raczej nie widoczne. użyłem 3 diod mlecznych o średnicy ok 1cm, które skróciłem



Awatar użytkownika
marcin8412
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 82
Rejestracja: śr gru 30, 2009 23:30
Lokalizacja: Czudec

Post autor: marcin8412 » czw lut 04, 2010 19:36

A tak wyglądają moje zegary może zdjęcie troszke niewyraźna ale w rzeczywistości wygląda spoko :bigok: Obrazek



ogryzek
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 188
Rejestracja: wt lut 19, 2008 22:01
Lokalizacja: JELCZ-LASKOWICE.PL / SELBY.UK
Kontakt:

Post autor: ogryzek » ndz lut 07, 2010 19:23

takie tam zapożyczone z colour concept
Obrazek



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości