[inny] Problem z odpalaniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Mithgar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: pt lis 05, 2010 21:19
Lokalizacja: Brójce / Łódź

[inny] Problem z odpalaniem

Post autor: Mithgar » pn cze 04, 2018 10:15

Witam,
Dzisiejszy pacjent to Seat Toledo 1.6 AFT 101KM 1996r.
Mam następujący problem, około dwa tygodnie temu po przejeździe przez kałuże, rozrusznik zaczął chodzić bardzo ociężale, i w końcu stanął, wymontowałem rozrusznik, rozłożyłem to, diagnoza szczotkotrzymacz do wymiany, po zamontowaniu wszystkiego, nastąpiła minimalna poprawa, kręci ale niema siły, więc sprawdziłem aku i przewody, jest ok, więc powrót do rozrusznika, nie mając czasu na zabawę z rozrusznikiem, pojechałem i zakupiłem cały, używany ale sprawny, (sam go musiałem wymontować z rozbitka, więc sprawdziłem od razu jak kręci) lecz po zamontowaniu go u mnie nadal kręcił słabo, poddając się oddałem do mechanika.
Mechanik stwierdził że może to być wina źle zamontowanego sprzęgła ( sprzęgło razem z osprzętem wymieniane niecałe dwa miesiące wcześniej w innym warsztacie)
I teraz mam pytanie, czy to jest możliwe, że przy montażu sprzęgła coś mogło pójść nie tak? Jeszcze się z czymś takim nie spotkałem i nie wie co robić.
Czekam na odpowiedź
Mateusz


Trochę techniki i człowiek się gubi
Lepiej skończyć w pięknym szaleństwie niż w szarej nudnej banalności...
A Świstak siedzi, bo mu neostrada nie działa

Awatar użytkownika
marcin7x5
_
_
Posty: 8993
Rejestracja: śr lut 23, 2011 13:14

[inny] Re: Problem z odpalaniem

Post autor: marcin7x5 » pn cze 04, 2018 21:01

Czasami jest tak przy braku dobrej masy na silniku/skrzyni.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Passat, Polo, Jetta etc.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości