Problem z odpalaniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

kamyk333
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: wt sie 01, 2017 12:18

Problem z odpalaniem

Post autor: kamyk333 » sob sty 04, 2020 19:26

Witam, golf 1.6 sr bez lpg, 98 rok. Ma problem z odpalaniem od 3 dni po postoju nie chce odpalic za pierwszym razem. Kręci ale nie odpala, za drugim razem odpali ale tak jakby ciężko mu było. Na ciepłym silniku bez problemu. Dodam, że od kilku dni wskazówka temperatury nie podnosi się nie wiem czy to jest wina licznika czy termostatu lub czujnika temperatury. Ale po przejechaniu kilku km auto zaczyna grzać i leci normalne ciepłe powietrze z nawiewu. Wiec stawiam na licznik. Pozdrawiam



Awatar użytkownika
marcin7x5
_
_
Posty: 8993
Rejestracja: śr lut 23, 2011 13:14

Re: Problem z odpalaniem

Post autor: marcin7x5 » sob sty 04, 2020 19:57

Odepnij wtyczkę z czujnika temperatury wody przed porannym rozruchem i wtedy sprawdź czy odpali dobrze. Poza tym lektura o słynnych uszczelkach pod kolektorem ssącym, którą znajdziesz tu na forum jak i innych z grupy vag.



kamyk333
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: wt sie 01, 2017 12:18

Re: Problem z odpalaniem

Post autor: kamyk333 » ndz sty 05, 2020 13:10

Wczoraj znalazłem czujnik od temperaturyi założyłem go. Kiedys wymienilem chyba dobry i został. Dzisiaj rano wsiadlem do auta i normalnie odpalił ale delikatnie było mu ciekzo ale tak minimalnie. Wskazówka na postoju lekko poszła w górę gdzie kilka dni temu na tamtym czujniku nawet sie nie podnosiła. Pozniej sie przejdę i sprawdzę czy łapie normalnie temperature.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk4 (1997 - 2005)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości