Golf IV problem ze sprzeglem 1.6 SR

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Imscher
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn lip 01, 2019 19:48

Golf IV problem ze sprzeglem 1.6 SR

Post autor: Imscher » pn lip 01, 2019 20:03

Zacznę może od początku. Kupiliśmy Golfa, na początku coś mi ta 3 wybijala jak jechałam, nie zawsze ale bardzo często się tak działo. Dodatkowo jak wbijalam wsteczny lub 1 to autem na postoju aż szarpalo. W sensie tak nim trzepalo jakby podskoczyl ze strachu. Jakieś trzy dni temu zaczęły się inne problemy. Mianowicie nie mogłam wbić 1 na światłach. Potem 2 a na koniec musiałam ruszać z 3. Dzisiaj natomiast usiadłam do auta i już nie ruszyłam. Sprzęgło wpadło mi w podłogę i nie chce się odbić. Jest też mokra plama tam gdzie jest skrzynia biegów, zapach oleju jest taki jakby migdałowy. Przynajmniej dla mnie. Jak stoję na wyłączonym silniku to mogę wbić wszystkie biegi. Problem pojawia się kiedy zapale auto, wtedy mogę wrzucić tylko wsteczny. Czy ktoś miał już taki problem?



gczarkowski1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 143
Rejestracja: wt lut 05, 2019 21:15
Auto: MK4-V50-KIA-VITO-BMW
Silnik: BFQ

Re: Golf IV problem ze sprzeglem 1.6 SR

Post autor: gczarkowski1 » wt lip 02, 2019 06:47

Mam identyczne objawy, wszystko co na zewnątrz sprawdziłem ,czyli , wysprzeglik,pompka,mechanizm pod zielonym deklem , długość popychacza, okazało się być ok , jestem umówiony u mechanika na wyjęcie skrzyni , twierdzi że popychacz ten o długości 341 mam przebił się przez jakąś blachę i nie wysprzęgla , jak tylko to ogarnę to dam znać



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk4 (1997 - 2005)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości