[mk4] Skrzynia biegów

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Labeo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt paź 23, 2018 23:15
Lokalizacja: Mazowsze
Auto: Wv Golf 4 1.9 TDI 90km 1999r
Silnik: ALH

[mk4] Skrzynia biegów

Post autor: Labeo » wt paź 23, 2018 23:33

Witam serdecznie!! Z gory przepraszam jesli kategoria nie odpowiednia do tematu.Posiadam wv golf 4 1.9 TDI 90 KM.Dzis po pracy wsiadam w auto wciskam sprzeglo wrzucam na luz odpalam,wciskam ponownie sprzeglo chce wrzucic bieg a tu zgrzyta sprzeglo nie moge wrzucic biegu ani wstecznego ani zadnego innego,malo tego strsznie zaczelo mi smierdziec spalonym olejem,na zgaszonym silniku mozna wrzucac biegi natomiast na odpalonym nie da sie jakby sprzeglo padlo,no nic zamierzam scholowac auto,wrzucam na luz chce wypchnac auto z parkingu okazuje sie ze auto ma zblokowane kola !! Powiedzcie mi jak i czy da sie rozczepic jakos skrzynie z walem lub podpowiedzcie mi co mam zrobic aby kola ustapily tak abym mogl scholowac auto...prosze o pomoc poniewaz jestem w gorszej rozsypce niz zakupiony tydzien temu golf :/ Pozdrawiam uzytkownikow i oczekuje na pomoc :(



Awatar użytkownika
Mavrick
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2064
Rejestracja: pn lis 19, 2007 22:46
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

[mk4] Re: Skrzynia biegów

Post autor: Mavrick » śr paź 24, 2018 16:38

Moze puscil pierscien uszczelniajacy na wale i stad ten zapach oleju. Ale dziwne jest to ze nie ma luzu...lewarek chodzi tak jak przed usterka?.



Labeo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt paź 23, 2018 23:15
Lokalizacja: Mazowsze
Auto: Wv Golf 4 1.9 TDI 90km 1999r
Silnik: ALH

[mk4] Re: Skrzynia biegów

Post autor: Labeo » śr paź 24, 2018 21:06

Wydaje mi się ze sie rozsypalo sprzeglo i zostal na biegu dlatego nie mozna ruszyc,jutro niestety ale musze na parkingu rozpiac półoś i go scholować,dam znac co i jak...Pozdrawiam ;(



Awatar użytkownika
Mavrick
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2064
Rejestracja: pn lis 19, 2007 22:46
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

[mk4] Re: Skrzynia biegów

Post autor: Mavrick » czw paź 25, 2018 21:15

Szybciej rozsypala sie skrzynia albo cos z wybierakiem bo sprzeglo nie ma nic wspolnego z luzem...



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk4 (1997 - 2005)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 10 gości