Kontrolka poduszki po rozpięciu kostki w Golfie Plusie

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

RobertMaglownica
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz cze 27, 2021 22:32

Kontrolka poduszki po rozpięciu kostki w Golfie Plusie

Post autor: RobertMaglownica » ndz cze 27, 2021 22:55

Witam, wymieniając niedawno kilka plastikowych elementów wewnątrz Golfa Plusa '09 zdemontowałem i odłączyłem zaślepkę z kontrolką poduszki pasażera (zdjęcie tutaj) oraz w schowku wyłączyłem także poduszki przełącznikiem. W efekcie kolejnego dnia zauważyłem, że, a jakże - świeci się żółtka kontrolka od poduszek. Oczywiście wydaje mi się, że jest to konsekwencja rozłączenia układu i tutaj także stawiam moje pytanie. Czy wymagana jest jakigoś rodzaju kalibracja aby kontrolka zniknęła lub czy będę w stanie usunąć błąd VAG-COMem, VCDSem albo innym programem?

Jeśli podobny temat był już poruszany to wybaczcie, ale nie byłem go w stanie znaleźć.

Z góry dzięki.



Awatar użytkownika
mat06
Storm Beige
Storm Beige
Posty: 1048
Rejestracja: pn maja 18, 2009 21:08
Auto: Golf IV
Silnik: AZD

Re: Kontrolka poduszki po rozpięciu kostki w Golfie Plusie

Post autor: mat06 » ndz cze 27, 2021 23:17

RobertMaglownica pisze:
ndz cze 27, 2021 22:55
Witam, wymieniając niedawno kilka plastikowych elementów wewnątrz Golfa Plusa '09 zdemontowałem i odłączyłem zaślepkę z kontrolką poduszki pasażera (zdjęcie tutaj) oraz w schowku wyłączyłem także poduszki przełącznikiem. W efekcie kolejnego dnia zauważyłem, że, a jakże - świeci się żółtka kontrolka od poduszek. Oczywiście wydaje mi się, że jest to konsekwencja rozłączenia układu i tutaj także stawiam moje pytanie. Czy wymagana jest jakigoś rodzaju kalibracja aby kontrolka zniknęła lub czy będę w stanie usunąć błąd VAG-COMem, VCDSem albo innym programem?

Jeśli podobny temat był już poruszany to wybaczcie, ale nie byłem go w stanie znaleźć.

Z góry dzięki.
Jeśli niczego nie uszkodziłeś, to wystarczy skasować błąd.


Obrazek

Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9189
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

Re: Kontrolka poduszki po rozpięciu kostki w Golfie Plusie

Post autor: wesol » pn cze 28, 2021 10:02

tak wykasiwac ake nie vag com czy vcds lite tylko hex can vcds


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Passat, Polo, Jetta etc.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości