[inny] Bora 2002r 1.9 zegary i licznik nie wyłączają się

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Skobel90
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: czw kwie 17, 2014 18:24
Lokalizacja: Stargard

[inny] Bora 2002r 1.9 zegary i licznik nie wyłączają się

Post autor: Skobel90 » czw kwie 26, 2018 01:34

Witam. Ostatnio mialem problem ze światłami postojowymi, nie swiecily sie. Postanowiłem wymienić obydwa bezpiecznik, mimo tego ze wygladaly na dobre. Po wpięciu nowego, momentalnie się stopił. Usunąłem go i wpiąłem następny. Wszystko zadziałało poprawnie tym razem jednak teraz mam taki problem, źe po wymianie tych bezpiecznikow zresetował mi sie zegar i stan licznika.Teraz po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki, zegar i stan licznika (calkowity przebieg i ilosc) nie gasnie. Nigdy nie zwracalem na to uwagi, ale wydaje mi sie, ze po jakims czasie zegar i licznik wylaczal sie, a teraz w dodatku pokazuje ilość przejechanych km.Auto stało ponad 12 h i właśnie przed chwila zalapalem ZONKA, bo gdy probowalem odpalic samochod, okazalo sie ze akumulator padl. Ktos ma jakieś pomysly? Dodam, ze jestem zielony w tych sprawach :-)

P.S. Mogłoby pomóc odlaczenie i ponowne podlaczenie akumulatora? Istnieje możliwość, ze mogloby sie cos zawiesic?

P.S.2 Jak wyciągne bezp.ktory odpowiada za zegary czy to bedzie jakies tymczasowe rozwiazanie dopoki nie odwiedzę jakiegos elektryka?



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

[inny] Re: Bora 2002r 1.9 zegary i licznik nie wyłączają się

Post autor: Qto » czw kwie 26, 2018 11:17

Z licznikiem jest wszystko ok - przebieg i godzina wyświetlają się cały czas...zainteresuj się tymi bezpiecznikami które zmieniłeś, tam może być coś nie tak



Skobel90
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: czw kwie 17, 2014 18:24
Lokalizacja: Stargard

[inny] Re: Bora 2002r 1.9 zegary i licznik nie wyłączają się

Post autor: Skobel90 » czw kwie 26, 2018 12:10

Ale nie przypominam sobie, żeby pokazywał się przez cały czas licznik dzienny. Wydaje mi się, że dzienny pojawiał się dopiero po przekreceniu kluczyka.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Passat, Polo, Jetta etc.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości