Poziomowanie bi-xenonów. Pomocy

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

czarus94
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pt gru 27, 2019 16:36

Poziomowanie bi-xenonów. Pomocy

Post autor: czarus94 » pt gru 27, 2019 16:58

Witam. Mam problem w moim golfie 7, otoz pewnego dnia podczas wlaczenia xenonow, xenony opadly i powinny sie podniesc, ale niestety jeden lewy sie nie podniósł. Nastepnego dnia było wszystko działało, ok tygodnia było wszystko okej i nagle znowu ta sama sytuacja ze jeden xenon sie nie podniósł tez lewy i tak juz teraz pozostał, nie dziala od 3 dni, jezdze tak ale uciążliwe jest to w nocy. Powiedzcie mi czy to wina czujnika od poziomowania na tylnej belce, czy cos innego??? żadnego komunikatu na desce nie mam.



Awatar użytkownika
flo89
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 440
Rejestracja: śr wrz 19, 2012 18:00
Lokalizacja: Wrocław
Auto: Golf MK7 2016
Silnik: CZCA

Re: Poziomowanie bi-xenonów. Pomocy

Post autor: flo89 » pt gru 27, 2019 18:13

Jakikolwiek komunikat będziesz miał dopiero jak podłączysz kompa. Czujnik działa bo jakby nie działał to oba by opadły. Prędzej problem jest z lampą. Jak masz kompa to spróbuj zrobić adaptacje poziomowania w module 55. Jak nie to podejdź do kogoś z kompem. Ewentualnie jeszcze odepnij kostkę od lampy i sprawdź czy masz tam czysto, może styki rdza złapała albo coś się poluzowało. Najpewniej jednak silniczek w tej jednej lampie się już skończył.


MK7 2016 1.4 TSI CZCA Highline

czarus94
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pt gru 27, 2019 16:36

Re: Poziomowanie bi-xenonów. Pomocy

Post autor: czarus94 » śr sty 01, 2020 21:32

dzięki za odpowiedź, jak tylko bede miał możliwość to sprawdzić to dam znac.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk7 (2012 - )”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości