[mk5] P0341 obwód czujnika pozycji walu rozrzadu sygnal nie realny

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

szajba656
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: pt lut 20, 2015 20:58

[mk5] P0341 obwód czujnika pozycji walu rozrzadu sygnal nie realny

Post autor: szajba656 » śr mar 18, 2020 10:45

Witam kolegów mam taki problem kupiłem golfa 5 1.9tdi 105km BXE korby wyszły bokiem poprzedni własciciel powiedział mi ze jechał autem i mu zgasło myślał że mu brakło paliwa zatankował ale auto nie odpalało dalej dał je do mechanika mechanik wymienił wtryski ściągał głowicę sprawdzał turbo aż mu się udało go odpalić ale silnik zaczoł trzaskać (panewki) i nie miał mocy ja go odkupiłem przejechałem nim 50m i korby wyszły bokiem kupiłem nowy silnik 1,9 AJM przezbroiłem go zapaliłem ale bardzo długo krecil rozrusznikiem i mocno kopcił nie spalonym paliwem podłączyłem kompa i wywala bład stały p0341 obwód czujnika pozycji walu sygnał nierealny wymieniłem uszczelniacz walu na nowy (febi) czujnik wału nowy (febi) czujnik walka rozrządu na nowy (delphi) sprawdziłem wiązke czujnika wału i wałka i jest przejście do kostki sterownika podmieniłem sterownik silnika i tez wywala ten sam bląd proszę was o pomoc bo mam już dość tego przeszczepa co mogę jeszcze sprawdzić lub wymienić dodam ze jak odpalę auto i zgaszę to wskazówka obrotomierza zostaje w pozycji 1000 obr nie wiem czy to ma cos wspólnego z usterka



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk5 (2003 - 2009)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości