Problem z centralnymzamkiem. Nie zamyka drzwi pasażera.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

ostry1993ii
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: sob lis 03, 2018 17:36

Problem z centralnymzamkiem. Nie zamyka drzwi pasażera.

Post autor: ostry1993ii » wt gru 18, 2018 17:42

Witam. Problem dotyczy Golfa V 1.9TDI 105KM, 2007r, trzydrzwiowy. Jakieś pół roku temu miałem sytuację że centralny zamek nie zamknął drzwi pasażera. Na szczęście poinformował mnie o tym nie mrugając światłami i wiedziałem że coś jest nie tak. Próbowałem wtedy wszystko otwierać, zamykać, odpalać gasić, zamykać z pilota kluczyka. Po dwóch minutach walki za którymś razem zaskoczyło. Dziś sytuacja się powtórzyła tylko walka była dużo dłuższa (ostatecznie jakoś zaskoczył i już jest ok). Otwieranie drzwi na oścież, odłączenie akumulatora, bawienie się zapadką w drzwiach i trzaskanie nimi nic nie pomogło. Słychać że gdy naciskam zamknięcie na kluczyku coś tyka w zamku jakby chciał się zamknąć ale mu się nie udaje. Co mógłbym z tym zrobić, ewentualnie jak mógłbym zamknąć drzwi w takiej sytuacji? Oczywiście dziurki na kluczyk nie ma w klamce a tych drzwi używam bardzo rzadko. W 98% jeżdżę sam.



paololo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: sob sty 26, 2019 19:56
Auto: GolfV Variant
Silnik: BMY

Re: Problem z centralnymzamkiem. Nie zamyka drzwi pasażera.

Post autor: paololo » sob sty 26, 2019 20:20

Sprawdź złącze w słupku drzwi, ale zamek raczej do wymiany.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk5 (2003 - 2009)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości