Golf V - Pilot nie otwiera tylnych drzwi pasażera za kierowcą

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Fajansik58
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czw gru 06, 2018 20:24

Golf V - Pilot nie otwiera tylnych drzwi pasażera za kierowcą

Post autor: Fajansik58 » czw gru 06, 2018 20:28

Witam, mam mały problem. Otóż pilot (dorabiany, wcześniej działał bez zarzutu) po wciśnięciu przycisku otwórz nie otwiera tylnych drzwi pasażera za kierowcą. Natomiast centralny zamek działa bez zarzutu. Otwiera i zamyka wszystkie drzwi. To się stało z dnia na dzień ... pozostałe drzwi + klapa bagażnika otwierają oraz zamykają się w sposób normalny z pilota.

Nie wiem czy to coś zmieni ale pilot blokuje wszystkie drzwi łącznie z tymi które się nie otwierają po wciśnięciu przycisku "otwórz". Te drzwi od środka lub centralnym zamkiem mogę otwierać.

Od siebie dodam że sprawdziłem właśnie drzwi auta i podczas zamykania bądź otwierania wyraźnie czuć drgania w drzwiach spowodowane przesuwaniem się zamków, za pomocą kluczyka również mogę otworzyć okna we wszystkich drzwiach łącznie tych które się nie chcą otwierać od pilota.

W drzwiach znalazłem dwa pokrętła tzw zabezpieczenia ... z tego co wujek google mi powiedział są to zabezpieczenia dla przewozu dzieci, jednak nie mogłem ogarnąć więcej informacji.



paololo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: sob sty 26, 2019 19:56
Auto: GolfV Variant
Silnik: BMY

Re: Golf V - Pilot nie otwiera tylnych drzwi pasażera za kierowcą

Post autor: paololo » sob sty 26, 2019 20:27

Prawie na 100% zamek do wymiany, ale otwarcie takich drzwi to masakra...



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk5 (2003 - 2009)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości