[mk5] Właczajacy sie wentylator chłodnicy

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

hammer888
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czw wrz 10, 2015 18:26

[mk5] Właczajacy sie wentylator chłodnicy

Post autor: hammer888 » czw wrz 10, 2015 18:37

Witajcie, kilka dni temu nabylem Golfa 5 1,9TDI. Niestety mam problem z wlaczajacym sie wentylatorem chlodnicy. Przy przekreconym kluczyku na zaplon wentylator startuje, tak samo sie dzieje przy odpalonym silniku. Wymienilem dwa czujniki temperatury oraz sam wentylator poniewaz zauwazylem ze jest w nim jakis uklad sterujacy. Niestety nie pomoglo. Macie jakies pomysly co moze byc? Niestety nie mam zadnego komputera zeby zczytac parametry temp. cieczy i musze dzialac po omacku. bede wdzieczny za wszystkie sugestie i rady



xlukasz12345x
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 154
Rejestracja: sob kwie 07, 2018 08:44
Auto: Volkswagen Golf

[mk5] Re: Właczajacy sie wentylator chłodnicy

Post autor: xlukasz12345x » pn lip 16, 2018 07:02

Witam mam pytanie po przejechaniu 40km zalancza mi sie wentylator chlodnicy przy jezdzie do 100km/h wczesniej wentylator zalanczal sie po przejechaniu 150km przy ostrz3jszej jezdzie ? Czy jest to normalne zjawisko ? Gdy zajade do celu to czekam z 5 min zanim sie wyloczy wentylator



zaghi90
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz mar 22, 2020 22:51

[mk5] Re: Właczajacy sie wentylator chłodnicy

Post autor: zaghi90 » ndz mar 22, 2020 23:08

Witam wszystkich forumowiczów jestem nowy na forum i nie korzystam z wielu forów także przepraszam z góry jak cos robie nie tak , pod łącze się pod temat , mam taki problem z autkiem gdy osiągnie 90 stopni po wyłączeniu silnika włącza się na jakies 5, 10 minut wentylator tutaj dołączam filmik który znalazłem w necie z niemal ze identycznym problemem >>> <<< elektryk sprawdzal wszystko w normie nic się nie przegrzewa , czujniki ,ok , a wszystko zaczelo się od wymiany termostatu bo nie dochodzila temeratura do 90 , i od tamtego czasu mam takie cos , proszę o pomoc , slinik 1.4 MPI 80km



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk5 (2003 - 2009)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości