Sterownik zamka centralnego

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
drunkmaster
Grupa Małopolska
Grupa Małopolska
Posty: 204
Rejestracja: pt wrz 05, 2008 23:47
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Sterownik zamka centralnego

Post autor: drunkmaster » sob sie 07, 2021 01:24

Cześć

Kilka lat temu dokładałem uniwersalny sterownik zamka centralnego vortex ke14, działał bez zarzutu, zamykanie, otwieranie, domykanie szyb, aux klapa. Po dwóch dniach mocnych deszczów auto stało przed garażem i dziś centralny zdechł. Z kluczyka działa normalnie, otwireanie/szyby, ale sam sterownik nie wydaje żadnego dźwięku z przekaźnika, przy resetowaniu żeby zaprogramować pilota słychać charakterystyczne cykniecie przekaźnika, ale wciskając jakikolwiek przycisk pilota reakcji brak. Rozkręciłem sterownik, brak oznak zalania, zresztą do auta nic nie cieknie, jest sucho, jedyne co to wsiadałem cały mokry i dużo odparowało z foteli.
Zamowilem już nowy sterownik, ale z ciekawości czy ktoś miał podobny przypadek? Że tak z dnia na dzień centralka po prostu padła? Z kluczyka działa jak należy, w pilocie nowe baterie, napięcia w kablach są, bezpieczniki całe, brak zupełnie reakcji na piloty. Czy po prostu te chińskie sterowniki tak mają, że 4-5 lat i szrot?

Pzdr



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk4 (1997 - 2005)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości