Otwieranie bagaznika.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

cwomas13
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: pn mar 30, 2020 00:11
Auto: Golf 4
Silnik: AKQ

Otwieranie bagaznika.

Post autor: cwomas13 » pn mar 30, 2020 00:59

Witam temat zakładam tu bo chodzi tylko o elektronikę . Czytałem kilka postów na temat elektrycznie otwieranego bagaznika znalazłem kilka schematów lecz każdy inny mianowicie.
Zabrałem się za dołożenie otwierania bagaznika z kluczyka zakupiłem siłownik typu Slave sprężyny potrzebne, mam kluczyk oparty o 3 przycisk z możliwością sterowania klapa, przekaźnik który jest potrzebny. O co pytam...
Moduł komfortu to J0959799h fabrycznie bez pilota pilot dołożyłem. El. Szyby lusterka klima c. Zamek itp. Dalej pisząc chodzi o to że
1. Który z kabli wyprowadzić z modułu do siłownika. Nie myląc się jest to chyba zielony i niebieski PIN 19 PIN 20
2. Przekaźnik 4 pinowy do którego trzeba doprowadzić kable. Czytałem sprzeczne komentarze więc o to pytam.
3. Czy trzeba uaktywnić przez vaga otwieranie. Myślę że tak.
4. Czy z centralki zamka trzeba wyprowadzić jakieś kable.
Konkretnie chodzi mi tylko o schemat podłączenia kabli najlepiej kolorami od modułu do przekaźnika wiem że od modułu trzeba kable przeciągnąć więc pytam żeby lipy nie było .. Jeśli coś źle napisałem sory. Dzięki i pozdrawiam. Po uzyskaniu odpowiedzi post usunę jeżeli takowy był.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk4 (1997 - 2005)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości